KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 5 hónapja #9331 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Szerintem túl forró a víz. A hőérzékelőt kellene megnézni, kicserélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9332 Írta: Virg-Jzsef-facebook
Virg-Jzsef-facebook válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia.
Kipróbálom,köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9333 Írta: Virg-Jzsef-facebook
Virg-Jzsef-facebook válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sajna ugyanaúgy prüszköl.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9334 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Gyári rugó és golyó van a felső dugattyúban? A krémesítő szelepre gondolok. Lehet túl erős a rugó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9335 Írta: Virg-Jzsef-facebook
Virg-Jzsef-facebook válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
igen,gyári.Már gondoltam rá.hogy próbaképpen kiveszem a krémesítőt.A z előző viennáimból(paneles lett mindkettő) kivett kpe-kkel is próbáltam az előző gépekben nem volt velük gond.
Még talán annyi észrevétel,hogy első 1-2 kávé után picit csökken a kifújt vízmennyiség.
Kontárkodtam egy picit, a csapdugó nyomórúd hosszából lecsiszoltam egy fél mm-t,de nem lett jobb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9336 Írta: Virg-Jzsef-facebook
Virg-Jzsef-facebook válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Gyári rugó és golyó van a felső dugattyúban? A krémesítő szelepre gondolok. Lehet túl erős a rugó

Kivettem a krémesítő szelepet és így jó. Egyenlőre mard így. Köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.549 másodperc