KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 4 hónapja #9313 Írta: Lamberd
Lamberd válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok,

Tegnap vettem egy használt melitta caffeo bistro gépet, az a gondom vele hogy égett szaga, ize van a kávénak. A víz tartály vize is égett szagú lessz az első főzés után. Mind a kettő féle takarítást végig csináltam vele de nem változott a helyzet. A víz jön rendesen ,rendesen habosít is. Esetleg ötlet?

Köszi Lambi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9314 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, Saeco Vienna darálja a kávét, de nem fogy a tartályból, és utána kávéhiányt jelez. Természetesen kávét sem csinál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9315 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! 90%, hogy víz került a szemes kávé közé ami lefolyt a darálókésekhez és betapadt. Mindenképpen szét kell szedni és meg kell nézni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9316 Írta: fancsa51
fancsa51 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Icemann hibafelvetéséhez hozzászólva kiegészíteném natloz tanácsát !

A darált kávé útját tovább követve eltömődhetett a beömlő nyílás .
Amennyiben tisztítás után sem normalizálódik a helyzet ,akkor érdemes megnézni ,hogy a kávéablak mágneskapcsolója nem szorul-e ,illetve működését
ellenőrizni ! Emlékezetem szerint az ablak részen található egy mikrokapcsoló ,ami idővel megadja magát ! Továbbá az elektronika hibája is felmerülhet,de erre nagyon ritkán van esély!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9317 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Korábban volt már téma, de nem találtam megoldást.
Saeco Xsmall, felkiáltójel, vörös led, extra gyors villogás. Nem légtelenítés gyorsaságú villogás, hanem dupla gyors. Felfűt, öblít, extra gyors villogású vörös led. Olyan mint amikor gőz lekérésnél gyors elzárás után túl melegszik. Egyébként nem mértem, de gyanús, hogy túl melegszik.
Esetleg ötlet?
Üdv. Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9318 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Vízmentesítésre figyelmeztet.
Kapcsold ki a gépet. A víztartályba tegyél víkőoldót, majd a rövid és hosszú kávégombot nyomd egyszerre meg és tarsd nyomva 5mo-ig, ekkor belép a vízkőmentesítés programba, ezt vegigfuttatva el fog tünni az extrém gyors villigásod.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.512 másodperc