KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 5 hónapja #9307 Írta: Zsocy
Zsocy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy Saeco Incanto gépünk, nemrég volt nagy karbantartáson ahol szivattyút is cseréltek egy felújítottra. Mostanában mégis akadozva működik. Remélem a videó visszaadja a problémát.
Köszönöm szépen ha tudtok segíteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9308 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hali!

Mintha elég nehezen menne össze a központi, tapadósan, lehet elnyomja a tömítést és levegősödik.. A szivattyúnak normál hangja van szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9309 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy: Valakinek van esetleg tapasztalata átlátszó szilikon tömítésekkel? Tartóssági szempont érdekelne legfőképp, esetleg van e különbség a piros és fehér/átlátszó között hosszú távon. Rendeltem párat kipróbálni, mert olcsóért dobálják Ali-n, de hátha valaki már próbálta hosszabb távon.

Köszi a választ előre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9310 Írta: Zsocy
Zsocy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi szépen!
Én, aki nem hülye a műszaki dolgokhoz, megtudom otthon csinálni vagy inkább bízzam szakemberre? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9311 Írta: sándor.fazekas
sándor.fazekas válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni. Az alany egy Gaggia platinum vogue. A jelenség, hogy a daráló folyamatosan darál nem áll meg akkor sem, ha kiürül a szemes kv tartó. Darálót és forgás érzèkelő szenzort cseréltem, de nem változott. Mi lehet a probléma? Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdv Sanya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9312 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

Amennyiben a pipacsövön levő 2 tömítés ép, és a hengerfejen levő is, máshol pedig nem ereszt (nincs folyás, sok maradékvíz) , nem fúj, akkor a központi egység takarítása, szilikonzsírozása megoldás lehet a problémára.. Hengerfejet, dugattyú szárát kell havi szinten!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.549 másodperc