KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 7 hónapja #9277 Írta: Kernet
Kernet válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia ! Köszönöm a gyors válaszodat ! Citromsavval próbálkoztam, a vízkő mentesítő programmal, az nem jött össze pedig egy brutál adagot tettem bele , öt púpos evőkanállal oldottam fel a porból a tartálynyi vízben ( festékboltban vettem, durva szemcsés ) . Az előzményekben olvastam itt valahol a Tersocal nevű szerről, ezt használhatom a gép vízkőtelenítésére , vagy csak a gőzkazánra , lekötve, ( kiderítem hogy a hátsó az, vagy az oldalsó :-) ) külön kezeljem vele ? Köszi, üdv...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #9278 Írta: honbalage
honbalage válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Saeco Minuto gépünkkel fordul elő mostanában viszonylag gyakran, hogy kv készítésnél el sem indul a daráló és kiírja az 1 es hibakódot. Ilyenkor a teszt üzemmódba lépve se mozdul meg a daráló. A daráló részt fogóval megfogva, megmozgatva és gépet újraindítva újra működik.

A daráló kerámia részét már szétszedtem, s megtisztítottam a kávétól. A motor csatlakozóit befújtam kontakt spray-vel, de a jelenség nem múlt el.

A motorban kell keresnem a hibát? Szétlehet szedni valahogy a házát, esetleg szénkefét cserléni benne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #9279 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Az daráló motor cserés lesz!
Pont tegnap csináltam egy ugyan ilyen hibás Inteliát. Működik a daráló, de van egy pont ahol, ha megáll, onnan nem indul el. Csak ha egy kicsit kézzel elfordítom a motor tengelyét. Az is kiírja az 1-es hibakódot. (Szakadt valahol.) Üdv
Levente

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #9280 Írta: honbalage
honbalage válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi a választ!

Sikerült közben kivennem a szénkeféket. Szén már nem volt rajtuk, sőt az egyiken a fém keret is megkopott már, csak karcolt...

Hol kapni hozzávaló szénkefét vajon? Tud valaki segíteni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #9281 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Az engem is érdekelne!
De azok inkább bronzkefék, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #9282 Írta: honbalage
honbalage válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Bronzas volt a színe igen.

Ilyet találtam, s raktam bele:
www.orczyalkatresz.hu/4x6x12_szenkefe_ol...kavegep_1cs2db_80959

A méret pont jó, egyenlőre működik vele a motor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.459 másodperc