KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 9 hónapja #9265 Írta: gaspart67
gaspart67 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Mivel senki sem reagált,ismét kérdezném: Találkozott-e valaki ilyen hibajelenséggel
Saeco Incanto Sirius kávégépnél?
S.I.Sirius hibajelenség:Bekapcsolás és felfűtés után többször is ki írja a kijelzőre,hogy ( WARMING UP... ) bemelegítés(Többször is villog felváltva a kijelzőn ez a felirat és a normál kép.)..Lefőz egy adag kávét és ismét ki írja a bemelegítést,néha több percig is bemelegít. Ilyenkor csak készenlétbe lehet kapcsolni vagy megvárni míg bemelegít ismét..Kontakt hibára gyanakszom , szétszedtem ,átnéztem mindent a fűtőkörben ,és nem találtam laza csatlakozást vagy érintkezést ,hibára utaló nyomot.Lehet hibás a hőérzékelő vagy hőkorlátozó vagy valami más?Találkozott valaki ilyen hibával?Bosszantó így kávét főzni,mindig várni a plussz bemelegítésre!Egyébként nagyon jól teszi dolgát és igen finom kávét főz!12 éve használom és csak 3x volt gond vele,1x kazán,2x daráló.Jó vétel volt!
Előre is köszi a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #9266 Írta: corol
corol válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, Saeco Talea Giro gép egyik kifolyója eldugult, korábban már fogpiszkálóval ki tudtam tisztítani, most nem sikerül. Amúgy a másik csövön kijön a teljes mennyiség.
Mit tanácsoltok, vigyem szervízbe, vagy házilag megoldható?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #9267 Írta: kávébab
kávébab válaszolt a következő témában: Delonghi Megnefica
Szervusztok !
Segítséget, javaslatot kérek.

Ha kávét akarok készíteni, néha az öblítő víz a zacc tartóba folyik. De az is előfordul, hogy a kávé is. Nem mindig, hangsúlyozom. A kifolyó cső átjárható. Ion cserélt vizet használok., mert nálunk nagyon kemény víz van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #9268 Írta: Kernet
Kernet válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok ! Segítséget kérek, hibátlan exprelia vízkőtelenítés közben kiírja a hidraulika feltöltését de nem indít szivattyút, majd kiírja az e5 hibát, a víztartály emelgetésére kis időre elindul de mindíg visszatér az előzőekre. A folyadékszámláló nem kontakt hibás, a fogaskerekek forognak, kiszerelve vízkőoldóztam már. Mi lehet a gond ? Köszi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #9269 Írta: kotnyeles
kotnyeles válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Jura s95 viz átfolyás mérőhibája miatt adhat e a gép kevés kávét, vagy vizet. ha lenne a fórumban hozzáértő szivesen venném, ha felvenné velem a kapcsolatot több kérdésben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #9270 Írta: danifender1
danifender1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy Jura M30 ami bekapcsolás után felváltva villogtatja a piros majd a zöld ledeket egyszerre. Természetesen nem működik, mi lehet a hibája?

Köszönöm!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.898 másodperc