KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #9253 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: segítség!köszi
A royalnál a zacctartó mikrót nézd meg vagy a zacctartó baloldali nyelvét hogy nem e nem nyomja be a mikro kapcsoló nyelvét... na ezt leírtam!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hete #9254 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: segítség!köszi
Sziasztok!
Egy jura impressa s95-ről van szó. Használták, majd egy kifolyóhoz vezető cső szakadása miatt félretették, állt kb fél évet. Most elhozták, hogy nézzem meg mi van vele, megtaláltam a hibás csövet, kicseréltem, viszont bekapcsolás után lefuttatja a tesztet és kiírja, hogy please wait, és ez így is marad. Vizet, gőzt és teavizet tudok engedni, viszont mind jég hideg. Átfolyásmérőt néztem, jó. Kazánt néztem, jó, 230 volt megvan a kazánnál. hőbiztosíték jó, hőmérséklet érzékelő jó. Rákeresve külföldi oldalakon nagyon sok ilyen hiba van, viszont megoldást nem találtam sehol. Talán valaki belefutott már ebbe, mert tuti, hogy valami kis***** hiba van, csak nem tudok rájönni, hogy mi az.
Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hete #9255 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: segítség!köszi
Sziasztok! Mégis csak hőbiztosíték hiba volt. Most egy olyan kérdésem lenne, hogy ebben 152 fokos volt, viszont most 181 fokosat tettem bele. Okozhat ez valami galibát? Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 napja #9256 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, odea go lefőz egy kávét, utána a zacctároló, és a vízkőtelenítés ikonja felváltva villog. A zactálcát ilyenkor nem lehet kihúzni.KI-be kapcsolgatás, egyszer csak megint sikerül 1 kávét lefőzni.A központi egység könnyen mozog,,nem szorúl,mi lehet a gond?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 napja #9257 Írta: Gereben
Gereben válaszolt a következő témában: Delonghi magnifica automata capuccino gép
Sziasztok
Lenne egy automata Delonghi Magnifica gépem.
Használtan vettem azóta volt szerelőnél első nap hibás volt.
Lényeg lefőzte a capuccinot mást semmit. A szerelő 25 ezerért megcsinálta, hazahoztuk még kávét se főzött szóval vissza vittük megint megcsinálta de már a capucinno funkcio nem működik rajta pedig ezért vettem mert nagyon finomra készíti
Annyit ir ki ha berakom a tejtartályt
Hogy "helyezze be a tejtartályt"
Holott benneva
De a vizadagolojat érzékeli mert vízközelit hiba nélkül
Tömítés vagy mi lehet?
Mert ahhpz a szerelőhöz nem szivesen viszem mert inkább tönkrevágta több mint 1 honapon keresztül csak oda vissza hurcultuk és neki állt feljebb.
Köszönöm ha vki válaszol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #9258 Írta: Lesliek
Lesliek válaszolt a következő témában: Vízhiány
Sziasztok!
Cafel bonitas gépem van, villog a vízhiány, de ha tele van akkor is jelzi! Az úszó mozog benne!
Mit tegyek?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.150 másodperc