KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 2 hónapja #9217 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Esetleg próbáld meg felcserélni őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9218 Írta: zoolee10
zoolee10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Mikor kiszedtem és kimértem őket, akkor felcseréltem. Szóval ez is megvolt már. Ma reggel 3 kávét lefőztem vele! Működött! Elképzelhető, hogy a javítást követően kell még pár ki-be kapcsolás, illetve teszt, hogy érezze a helyreállítást? Vagy ez hülyeség?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9219 Írta: zolchee
zolchee válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Egy Siemens Surpresso S40-nel szenvedek egy ideje, a leeresztőszelep engedi a vizet a csepptálcába a tömítések cseréje után is. Piros színű tömítéseket vettem, egyik garnitúra egy darabig bírta (jött víz, de kávé is), most újra cseréltem és teljesen rossz (még az öblítés alatt sem jön a kifolyón víz).
Lehetséges, hogy megkopott a szelepben a rúd? Vagy a tömítések minősége rossz?
Tudtok ajánlani Bp-n helyet, ahol jó minőségű tömítéseket lehet beszerezni?

Előre is köszi!
Zoli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9220 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A leeresztőben felül van egy golyó, annak a koszosodása szokta ezt a jelenséget produkálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9221 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. Nem a tömítéssel lesz a gond. Nézd meg hogy a felső rész ahol a golyó is van nincs e megrepedve. Egy hajszálrepedés is elég hogy megtréfáljon és alig lehet észrevenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9222 Írta: zolchee
zolchee válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Köszönöm a gyors választ mindkettőtöknek!
Nekem a videóban is láthatóhoz hasonló szelepem van.
www.youtube-nocookie.com/embed/HU5ygBzrJrA
Itt a rugó nyom egy gumi golyót, erre gondoltatok?
Ezt elvileg tisztán raktam vissza, de megnézem újra.
Rosszabb esetben ezen a környéken keressek repedést?

Köszi,
Zoli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.587 másodperc