KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 2 hónapja #9211 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Megint segítséget kérnék....

Szintén primea touch. Lett egy olyan probléma hogy a gépen, a bekapcsolás pillanatában rögtön elindul a pumpa és persze nem áll le. Kicseréltem a triakot, de nem az volt a baja. Érdekes az hogy semmi nem mozdul. sem a multiszelep motorja se a kpe nem hajlandó beállni a helyére. A képernyő felvillan, mint amikor lefut azon is egy teszt, de akkor is furán látszódik. kb fél perc után kiírja hogy restart. A képernyőt hiába próbálom érinteni nem akar a szervízmenübe sem belépni. Mi tudok tenni? Tud valaki segíteni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9212 Írta: zoolee10
zoolee10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

csabi710 írta: A központirgységet figyelő mikrokapcsolókat nézd meg, esetleg kopás és nem nyomja eléggé a mikrokapcsolót.


Megnéztem. Mindkettő jó. Kimértem. A tárcsa a két kapcsoló között mozog úgy, hogy el sem éri a kapcsolókat. Kétszer próbálkozik, majd error 8.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9213 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Próbáld meg kpe nélkül. A 8 hiba azt jelenti, hogy nincs meg a felső holtpont.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9214 Írta: zoolee10
zoolee10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Már úgy is próbáltam. Jelenleg ott tartok, hogy 12v-al beforgattam a kpe állító motort alap állásba, majd figyeltem a folyamatot. 2-ik főzés után a kpe nem megy vissza alapra, hanem megáll fél úton. Nyilván, ha így újra főzök a kv mellé hullik, majd sima vizet ad a gép. Aztán ismét vissza akar állni, de nem megy vissza teljesen. Hibára fut.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9215 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ha vwn mikrokapcsolód, cseréld ki őket. Szerintem azok rosszak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9216 Írta: zoolee10
zoolee10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Lehet. Már végképp nem tudom. Kimértem pedig azokat is. Szépen határozottan kapcsol mindkettő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.531 másodperc