KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 2 hónapja #9199 Írta: Sasi70
Sasi70 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Segítséget szeretnék kérni van egy Saeco Villa gépem de nagyon lassan darál valami lett vele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9200 Írta: Stixi
Stixi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Szeretnék vásárolni használtan egy Philips Saeco Syntia masinát. Valakinek van ilyen gépe?
Általánosságban megbízható gép? Én úgy nézem hogy ez is a régebbi típusokra hajaz. ( made in Italy stb )
Amint megvenni elvinném egy Saeco szervizbe átnézetni. Az alkatrészek árazása milyen ezeknek a gépeknek? ( gondolok itt arra, hogy pl. kell bele egy kazán és az annyiba kerül mint maga a gép, tehát gazdaságtalan a javítása )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9201 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Nincs valakinek eladó egy saeco primea touch monokóm kijelzője?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #9202 Írta: Daemon09
Daemon09 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Most nézem csak, sajnos nekem is csak színesek vannak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9203 Írta: k2laci
k2laci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Én múltkor eladtam egy kávéfőzőt, hibátlanul működött, de a buzgómócsing vevő elvitte a szervizbe. Ott persze jöttek, hogy ezt kell cserélni azt kell cserélni összesen 67000 Ft lesz (a kávéfőzőt 55000 ft-ért vette). Mondtam, hozza vissza és felejtsük el egymást.

Ha használt kávéfőzőt akartok venni úgy hogy a szervizbe viszitek, akkor egyszerűbb egyből a szervizből venni használt gépet, az se jobb, de legalább nyugodtabbak lesztek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #9204 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Kérhetek egy elérhetőséget? Nem találom hogyan lehet privátban írni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc