KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 3 hónapja #9193 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Nem sok reményt fűzök hozzá bárki is tudna nekem segíteni, de egy próbát megér...
Szert tettem egy primea touch gépre. Olyan kérdésem lenne hogyha alvó módból is visszatér a gép, és főznék vele kávét, mindig csinál előtte egy öblítést a hátsó tálcába.(Hiába is kapcsoltam ki az öblítés funkciót, amit ugye elől végez a kávé kifolyónál.) A Primea ringem nem csinál ilyet. Hogy a túróba lehet kikapcsolni hogy ne öblögessen? Szervizmenübe beállítható? A másik az hogy ez a Touch még a kék kijelzős. Ez át cserélhető-e esetleg a barnára vagy a színesre valami módon? Nézegettem szerviz lapokat de nem találtam ezekre a kérdésekre utaló írást. Vagy esetleg átfutottam rajta...

Köszönöm ha esetleg valaki tudna ebben segíteni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #9194 Írta: gaboca75
gaboca75 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok.Van egy Jura f50 kávégépem.Ma bekapcsoltam megvolt az öblítés majd kb rá 10 percre gondoltam iszom egy kávét. Fele adagot adott ki majd ki írta hogy víz kell neki.Felöntöttem majd a következő felírat fogadott.Csapot nyissam meg.Ok.megnyitottam majd mikor irta zárjam el elzártam. Azóta ezt csinálja csap megnyitás elzárás.Viszont nem melegíti fel a vizet sem.Nem levegős átnéztem!Kimértem a fűtőkazánt nem szálszakadásos. Áramtalanítás után is csak ezt engedi csap nyit zár És ennyi.....Valakinek valami ötlete merre mit nézzek még meg????Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #9195 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
gaboca75: Vízkőtelenítsd ki a gépet. Ha azzal sem oldódik meg, akkor a vízátfolyás mérőt kell szétszedni vagy újat rakni bele. Nem érzékeli a vízátfolyást és ezért csináltatja ezt veled.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #9196 Írta: gaboca75
gaboca75 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi.Közben meglett a hiba.Szivattyú szabályozó (membrán) volt a bűnős.Azért köszi még egyszer.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #9197 Írta: kovi55
kovi55 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Siemens Surpresso S65 az első adag kávé mindig kevesebb, mint a 2. 3. 4...
A kávé mennyisége megfelelő csak a víz kevés.
Ki érti ezt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #9198 Írta: marvid
marvid válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!Saeco vienna gépem újabban elfelejti a beprogramozott kávé adagot,dupla vízzel kínálja.Esetleg ha valaki tudna segíteni megköszönném.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.496 másodperc