KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 4 hónapja #9181 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

csabi710 írta: Sziasztok!

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Siemens surpresso s20 géppel van gondom. Bekapcsolás után csak fűtené a vizet, de nem fűti valójában. 230 voltot tudok mérni a kazánnál, kiszerelve direktben fél perc alatt forró a kazán, de mégsem fűti fel. A hőbiztosítékot kicseréltem másik gépből, de azzal sem jó. Már kettő ilyen gép van nálam és nem tudom merre induljak el.
Köszönöm ha valaki tudna legalább tippet adni....


Megoldódott. A kávéfőzés gombbal légteleníteni kellett a rendszert.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #9182 Írta: marvid
marvid válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Ha valaki segítene hálás lennék,saeco royal gépem bekapcsolás és teszt elvégzése után kiírja a zaccfiók megtelt,pedig üres.mintha előtte az brew unit miss felirat is felvillan,miután megjelenik a DREGRAWER FULL felirat.köszi ha valaki tudna segíteni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #9183 Írta: Meetal
Meetal válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
B.U.É.K. Mindenkinek!
Saeco Magic Deluxe gépem van.
- Mostanában egyre több zacc kerül a KPE alá mi okozhatja ezt?
- A KPE mostanában hangosabb is, recseg.
- A zacc fiókot néha telítettnek jelzi akkor is, ha üres. Ez csak alkalmi probléma, de nem tudom mi okozhatja. Van hogy 5-6 alkalommal ki-be kell tologatni, hogy rendesen működjön.
A szokásos karbantartásokat elvégeztem. Pipacső "O" gyűrűit cseréltem, KPE "O" gyűrűt szintén cseréltem. KPE rendszeresen elmosva, szilikonzsírral kezelve.
Sajnos a keresővel nem találtam válaszokat.
Köszönöm előre is!
Üdv: Tamás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #9184 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. A darálónál a mérleg (adagoló) mikrokapcsolóját kell kicserélni. Nem működik rendesen, kontakthibás ezért több kávét darál. Nem állítja le a darálót. Ezért szóródik alá. Kb 800 Ft. Le kell venni hozzá a burkolatot. A KPE alsó dugattyújának a szárát is szoktad zsírozni? Azt is kell. Könnyen kell járnia. Az is okozhatja a szétszórt kávét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #9185 Írta: Meetal
Meetal válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Köszönöm a gyors választ.
Ma darabokra szedtem a KPE-t. Mindent eltakarítottam, zsíroztam. A KPE most nem recseg.
A mérleg mikrokapcsolóját megrendelem, s kicserélem. Ezzel együtt szerintem a zacc tartály kapcsolóját is. Aztán kiderül mi lesz.
Mégegyszer köszönöm a tanácsot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #9186 Írta: rintomi
rintomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv mindenkinek! ma szereztem egy Jura E70 -es gépet, szervízből.A kifolyó kávét nem találom éppen forrónak, azonnal iható.Szerintetek mennyi kellene hogy legyen a vízhőfok, úgy átlagosan.A másik, hogy tudok állítani a hőfokon ? Köszi előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.473 másodperc