KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 11 hónapja #9055 Írta: Bai79
Bai79 válaszolt a következő témában: Automata kávègèp vásárlás előtt, tanácsok tapasztalatok
Automata gèpet vásarolnèk volt korábban egy Siemens EQ 5-ös de sok volt vele a gond. Most a Melitta felè kacsingatok. Nem tudom a piktrogammos kijelzős gèpekkel szemben megèri-e a felárat a csili Vili kijelzö? Jelöltek Melitta caffe bistro, solo, gourmet, passione?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9056 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Geo76 írta: Sziasztok !
Nekem olyan problémám kéne Philips Hd8834 gépnél hogy bekapcsolásakor a kijelzőn megjelenik a főegység ikonja ezután megcsinálja az indítási folyamatot és alaphelyzetbe áll. Porkávé adagolással elkészíti a kávét gond nélkül de viszont darálosmódban semmit nem csinál és beadja a szervíz1 kódot.
Mi lehet a gond??? Már kitisztítottam többször a gépet is főegységet is de sajna nem segített😞


Szia!

Darálómotor hibát jelez.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9057 Írta: Balogtibi
Balogtibi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok
Saeco intelia HD8752/41 gépezetröl két kérdésem lenne ,A kijelzöje ha bekapcsolom akkor csak zöld,ha hibát jelez akkor piros semmi ikon.Ez kijelző hiba vagy alaplapi hiba?a gép müködik rendesen.A másik hibája hogy a boyler pipa üres nincs benne a kis rugö meg a pöcök amit feltol a KPE fözésnél,és eröteljesen kigözöl fözés után
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9058 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

icemann írta: Sziasztok, Júra S85 , egyik pillanatban fégigfut a kávéfőzési fázis, de nem folyik ki kávé, és utána öblitésnél sem jön semmi,a következő öblitésnél jön a víz, és utána a kávé."-3 kávé után újra semmi nem jön???? mi lehet a gond?[/color]


Szia!

Lebontod az oldalát és megnézed azt, hogy amikor nem ad kávét akkor forog-e a turbina, és hol megy el a víz.
Lehet hogy átenged a leeresztó szelep.
A vízhiányra utaló jelzést és a vizet remélem megtudod oldani.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9059 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Saeco Intelia piros 1 szervízkulcs

nintaus76 írta: Szia! Köszi az infót. Sajna csak most értem rá ismét foglalkozni vele. És igen! Az egyik smd (331) közvetlenül a BTA204 elött a ludas. Mi a teendőm? Az smd ellenállás marad a panelon csak párhuzamba kössek vele egy sima ellenállást? Mekkora? ?ohm? Köszönöm előre is.


Szia!

A rosszat kiforrasztod, és egy 330 ohmos megy bele helyette.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9060 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávègèp vásárlás előtt, tanácsok tapasztalatok

Bai79 írta: Automata gèpet vásarolnèk volt korábban egy Siemens EQ 5-ös de sok volt vele a gond. Most a Melitta felè kacsingatok. Nem tudom a piktrogammos kijelzős gèpekkel szemben megèri-e a felárat a csili Vili kijelzö? Jelöltek Melitta caffe bistro, solo, gourmet, passione?


Szia!

A Melitta Caffeo Bistro nekem nagyon jó kávét adott. Tejhab készítésre szuper a turbinás megoldás.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.119 másodperc