KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 11 hónapja #9049 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, Júra S85 , egyik pillanatban fégigfut a kávéfőzési fázis, de nem folyik ki kávé, és utána öblitésnél sem jön semmi,a következő öblitésnél jön a víz, és utána a kávé."-3 kávé után újra semmi nem jön???? mi lehet a gond?[/color]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9050 Írta: Geo76
Geo76 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok !
Nekem olyan problémám kéne Philips Hd8834 gépnél hogy bekapcsolásakor a kijelzőn megjelenik a főegység ikonja ezután megcsinálja az indítási folyamatot és alaphelyzetbe áll. Porkávé adagolással elkészíti a kávét gond nélkül de viszont darálosmódban semmit nem csinál és beadja a szervíz1 kódot.
Mi lehet a gond??? Már kitisztítottam többször a gépet is főegységet is de sajna nem segített😞

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9051 Írta: nintaus76
nintaus76 válaszolt a következő témában: Saeco Intelia piros 1 szervízkulcs
Szia! Köszi az infót. Sajna csak most értem rá ismét foglalkozni vele. És igen! Az egyik smd (331) közvetlenül a BTA204 elött a ludas. Mi a teendőm? Az smd ellenállás marad a panelon csak párhuzamba kössek vele egy sima ellenállást? Mekkora? ?ohm? Köszönöm előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9052 Írta: nintaus76
Sziasztok ismét.. a következő problémával szembesültem a napokban. Saeco Primea darál és miközben még épp megy az örlés már megindul a főzőegység tömöríteni! És ez olyan jelenséget produkál, hogy ugyan csak minimális de idővel sok örlemény gyűlik össze a kpe mögött. Nem tudnám valahogy szinkronba hozni ezt a folyamatot? Arra gondolok, hogy álljon meg teljesen a daráló és csak kizárólag ezután induljon meg a kpe felfelé. Próbáltam a szervíz menüben az Impulses Med.Aroma értéket magasról alacsonyabbra venni, de nem hoz javulást. ( ez 60-200 között állítható) de igazából nem ettől várom a javulást csak próbálkoztam..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9053 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Saeco Intelia piros 1 szervízkulcs
Hello!
Forraszd ki az smd-t és tégy be egy másikat, HQ-ban (Bp. 13. ker. Kerekes u.) tudsz venni. 10db a minumum, az kb. 200.- HUF. A triakot is cseréld ki, ha már ott dolgozol.
Üdv. Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #9054 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Még annyit hozzátennék a jura s85-höz, hogy a kávén átmegy a víz, mert nedves a pogácsa, de a kávé valahol belüről a csepptálcában landol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.448 másodperc