KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 3 hónapja #8983 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Szaktanács

jozsef.kámán1 írta: Saeco intuita gépemen minden piroslámpa kigyullad, ha kifogy a víz! Ha a kapcsolóval ki és be kapcsolom, újra hibátlanul működik! Az áramlásérzékelőt kipucoltam, de nem segített. Mi lehet a gondja? Segítséget köszönöm!


Szia!
Ha adja gond nélkül a kávét, akkor nem kell vele foglalkozni.
Ha garanciális, akkor a panelt ki kell cseréltetni, mert az a hiba okozója.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8984 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

TamasovicsZsolt írta: Sziasztok! Van egy Saeco Vienna-m, M5AV1-8-as panellal, és az a hiba jelensége, hogy a 3 zöld led égőből 1 világit az első, bekapcsolás után semmi művelet.
Hiba forrása? Köszönöm a segítséget.


Szia!

Valószínűleg panelhibás. Az 5V tápfeszültséget kell végigmérni a panelen.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8985 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

zoltán.szakács írta: Sziasztok! Kérdezni szeretném, hogy van egy saeco via veneto kombi gépem, és a gőzölő funkció felfűtése során elszállt a hővédő áramszál. Kérdésem az lenne, hogy érdemes e együtt cserélni a gőzölő termostatjával együtt, vagy elég a hőkioldót cserélni?
Köszönöm


Szia!

Mindkettőt cserélni kell.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8986 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők - Saeco Picobaristo HD8927

Bank76 írta: Üdv Mindenkinek !
Segítséget tanácsot szeretnék kérni:
A gép: Saeco Picobaristo HD8927
Hiba: kávéfőzés után, a köv. kávéfőzésnél kiirja , hogy töltsük fel a tartályt, miközben a tartály feltöltve, és nem is engedi tovább a gépet. A tartály kitisztitottuk, nincs alatta szennyeződés sem, a szűrő rendben. Tegnap volt a vízkömentesítés lefutattva, gyári szerrel, gyári leírás alapján.
Ha valaki tud segíteni , megköszönöm a segítséget!
Köszönöm, és mindenkinek aromában gazdag BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok !


Szia!

Az átfolyásmérő, vagy a víztartály szenzora lehet hibás.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8987 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

bogyó írta: Sziasztok! BUÉK mindenkinek!
Skacok a Jura C55 kávégépemen ma észrevettem, hogy csak az egyik kifolyócsövön jobb oldalin adagolja a kávét. Mindig betartottam a tisztítási időközöket, megvettem minden hozzávaló tablettát, nos most is azonnal kitisztítottam, de nagyon nem lett jobb tőle, az az igazság, hogy csak attól kezdett el egy kicsit újra folydogálni, hogy egy vékony dróttal megpiszkáltam, de nem tartom valami jó megoldásnak, mert szerintem már annyira mélyre kellene bedugnom, mint egy "colonos-kópiás" csövet. Van valami egyszerű megoldása a tisztításnak, akár szétszedéssel járó is, amit az ember otthon is meg tud tenni, vagy mindenképpen szerviz? Valamiféle megoldás létezik rá, amivel megoldható eme probléma otthon is? ::tan::


Szia!

100 ml orvosi fecskendőre ráhúzol egy szilikoncsövet, és a forró vízzel felszippantott fecskendővel pumpálgatod mindkettő kifolyót. Ha szerencséd van, akkor egyszer feloldja a forróvíz a szennyeződést. Ha nem jön össze, akkor szétszedéssel orvosolható a hiba.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8988 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

feccuska írta: Sziasztok!
Van egy saeco talea ring gépem, nagyon szeretem de sanos tegnap óta nem akar főzni. Kávé készítésnél túl sok kávét őröl amit persze nem tud betölteni, majd ürít és kiírja hogy failed. Mostmár minden próbállkozásnál ezt produkálja. Esetleg valakinek valami ötlete?


Szia!

Egy kávészemnél is ezt csinálja?
Vedd vissza egy szemre, és észreveszi hogy csökkent az őrlemény mennyisége.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.492 másodperc