KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 4 hónapja #8977 Írta: gaboca75
gaboca75 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Rendben.Nagyon köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8978 Írta: Bank76
Bank76 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők - Saeco Picobaristo HD8927
Üdv Mindenkinek !
Segítséget tanácsot szeretnék kérni:
A gép: Saeco Picobaristo HD8927
Hiba: kávéfőzés után, a köv. kávéfőzésnél kiirja , hogy töltsük fel a tartályt, miközben a tartály feltöltve, és nem is engedi tovább a gépet. A tartály kitisztitottuk, nincs alatta szennyeződés sem, a szűrő rendben. Tegnap volt a vízkömentesítés lefutattva, gyári szerrel, gyári leírás alapján.
Ha valaki tud segíteni , megköszönöm a segítséget!
Köszönöm, és mindenkinek aromában gazdag BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8979 Írta: bogyó
bogyó válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! BUÉK mindenkinek!
Skacok a Jura C55 kávégépemen ma észrevettem, hogy csak az egyik kifolyócsövön jobb oldalin adagolja a kávét. Mindig betartottam a tisztítási időközöket, megvettem minden hozzávaló tablettát, nos most is azonnal kitisztítottam, de nagyon nem lett jobb tőle, az az igazság, hogy csak attól kezdett el egy kicsit újra folydogálni, hogy egy vékony dróttal megpiszkáltam, de nem tartom valami jó megoldásnak, mert szerintem már annyira mélyre kellene bedugnom, mint egy "colonos-kópiás" csövet. Van valami egyszerű megoldása a tisztításnak, akár szétszedéssel járó is, amit az ember otthon is meg tud tenni, vagy mindenképpen szerviz? Valamiféle megoldás létezik rá, amivel megoldható eme probléma otthon is? ::tan::

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8980 Írta: feccuska
feccuska válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy saeco talea ring gépem, nagyon szeretem de sanos tegnap óta nem akar főzni. Kávé készítésnél túl sok kávét őröl amit persze nem tud betölteni, majd ürít és kiírja hogy failed. Mostmár minden próbállkozásnál ezt produkálja. Esetleg valakinek valami ötlete?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8981 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Voice24 írta: Hali!
Ismét jelentkezek itt, persze ismét egy gond miatt. A Jura E74 gépünknél veszem észre mostanában, hogy eléggé hektikus a vízmelegítési hajlandósága. Egyszer jó forró kávét főz, de akár közvetlenül utána meg szinte langyosat, amit akár egy korttyal le lehet gurítani, nem égeti meg a szád. Ami főleg furcsa, hogy bekapcsoláskor mintha túlmelegítené magát. ...........


Szia!

Ha jól emlékszem, akkor ez csavart kazános. Én szétszedném a kazánt, és vízkőteleníteném. Meg fogsz lepődni a kazán belsején.......

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #8982 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Amacuse írta: Sziasztok !
Szeretném a tanácsotokat kérni egy Saeco Intelia kávégép problémájában. A következő hibát produkálja : a capuccinatore része nem szívja fel a tejet , gőz jön belőle de a csövön nem indul el a tej.
Előre is köszönöm ha tudtok valami megoldást.


Szia!

Én alaposan kitisztítanám a cappuccinatore belsejét, megmérném a gőz hőmérsékletét, alacsony zsírtartalmú hideg tejjel próbálkoznék.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.604 másodperc