KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 4 hónapja #8971 Írta: Voice24
Voice24 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ahogy először írtam, nálam nem csak a nem túl forró kávé a gond, hanem a bekapcsolás utáni túlmelegedés is. Mostanában, ha bekapcsolom, felfűti magát, majd kiírja, hogy kész, válasszak kávét, akkor elfordítom a csapot nyitott állásba, de még nem nyomok se forróvíz, se gőz gombot (tehát elvileg még nem szabadna jönnie semminek sem), egyből nagy nyomással gőz csap ki a fúvókából, és csak kb. 4-5 másodperc után megy el a nyomás, utána tudok forróvizet engedni. Ilyen hőmérő jó lenne, de nem fogok most kiadni érte ennyi pénzt, bőven elég nekem az érzés is, amikor egyáltalán nem forró a kávé. Mérés nélkül is érzem, amikor tényleg csak szürcsölni lehet, azaz valóban forró, és sajnos azt is, amikor szinte egy kortyra ledönthető, mert olyan alacsony a hőmérséklete. De csak hogy egyértelműbb legyen, nem előmelegített csészéből is ittam már otthon szinte forró kávét, és előmelegítettből is szinte langyosat. Úgyhogy itt nem a csészékkel lesz gond.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8972 Írta: TamasovicsZsolt
TamasovicsZsolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Van egy Saeco Vienna-m, M5AV1-8-as panellal, és az a hiba jelensége, hogy a 3 zöld led égőből 1 világit az első, bekapcsolás után semmi művelet.
Hiba forrása? Köszönöm a segítséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8973 Írta: zoltán.szakács
zoltán.szakács válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Kérdezni szeretném, hogy van egy saeco via veneto kombi gépem, és a gőzölő funkció felfűtése során elszállt a hővédő áramszál. Kérdésem az lenne, hogy érdemes e együtt cserélni a gőzölő termostatjával együtt, vagy elég a hőkioldót cserélni?
Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8974 Írta: jancso1
jancso1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Natloz!
Köszönöm a segítséget, szuper lett a Superautomatica beállítása!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #8975 Írta: gaboca75
gaboca75 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
sziasztok.Nemrégiben vásároltam egy jura f50 gépet használtan.Szervizelve
garival.Nagyon tetszik jó és finom kávét főz.Egy dolgot viszont nem tudok vagyis nem értek ebben kérném a segítségeteket.Azt vettem észre pl bekapcsolás után kér egy átmosást.Ha ilyenkor teszek egy poharat a kifolyócső alá (hogy ne a tálcába folyjon a víz)majd utána főzök egy vagy két kávét.Akkor is van minimális viz a csepegtető tálcába.Én úgy vettem észre hogy a hátsó részére csepeg a tálcának valahonnan felülről.Rákérdeztem ahonnan vásároltam azt mondták ez teljesen normális.Tényleg az?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #8976 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

gaboca75 írta: sziasztok.Nemrégiben vásároltam egy jura f50 gépet használtan.Szervizelve
garival.Nagyon tetszik jó és finom kávét főz.Egy dolgot viszont nem tudok vagyis nem értek ebben kérném a segítségeteket.Azt vettem észre pl bekapcsolás után kér egy átmosást.Ha ilyenkor teszek egy poharat a kifolyócső alá (hogy ne a tálcába folyjon a víz)majd utána főzök egy vagy két kávét.Akkor is van minimális viz a csepegtető tálcába.Én úgy vettem észre hogy a hátsó részére csepeg a tálcának valahonnan felülről.Rákérdeztem ahonnan vásároltam azt mondták ez teljesen normális.Tényleg az?


Így van, teljesen normális. Az összes automata kávégép így működik, hogy kávéfőzés után a csepptálcába kerül egy kevés víz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.586 másodperc