KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 4 hónapja #8917 Írta: FrLex82
FrLex82 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv.
Az alsó dugattyú is a helyén van?
Összeszerelés után a forgásjeladó a helyére lett téve normálisan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #8918 Írta: Sasi70
Sasi70 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Nem tudom hogy jó helyre írok, de van egy Saeco Vienna és az a gond hogy a zacc felragad a kp egység szűrőjéhez és szorul recseg előre is köszönöm a választ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #8919 Írta: ANDREAS52
ANDREAS52 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Igen és igen. Az a bosszantó, hogy kiszerelve, kézzel forgatva a nagy fehér fogaskereket viszonylag könnyen mozgat mindent, alsó-felső holtpont között.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8920 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Biztos nincs megrepedve a meghajtó motor burkolata? Nekem is volt ilyen gépem. Minden jó volt de a felső holtpontban a fehér fogaskerék a repedés miatt csak pörgött és nem húzta vissza a kpe-t.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8921 Írta: jancso1
jancso1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Hogy lehet a Saeco Twin, darálóján állítani? Rövid ideig darál sajnos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #8922 Írta: pejkó.gábor
pejkó.gábor válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy Saeco exprelia kávégépem,amin behalt meghajtó motor fogaskerekének mikrokapcsolója.Ahogy jobban megnéztem,ráfolyt a víz,ezért ment tönkre.A mikró feletti két csatlakozónál gyárilag nem kellene lennie valamilyen gumigyűrűnek tömítésképpen?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.333 másodperc