KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 5 hónapja #8875 Írta: Bobojsza
Bobojsza válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi a választ!
Garis még ezért elvittem a szervizbe, központi egységet és fogaskerekeket cseréltek. Nem voltam boldog.
::tan::
Egy éves lesz mi lesz még ezek után??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8876 Írta: Kernet
Kernet válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Amíg a Mágusok szakszerűen válaszolnak leírom mit tettem hasonló esetben a Ringemmel. Durva volt a kávé, finomabbra állítottam a darálót. Kevés volt a kávé mennyisége, növeltem. Ami fontos, nem szabad megváltoztatni a babkávét,amit beletöltesz mert a márkák nem egyformán viselkednek . Mióta beállítottam, tömör, szikkadt pogikat dobál ki, erős, habos a kávé . Üdv..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8877 Írta: njani
njani válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Jura E75 kávéfőzőnél a kazán fölött jön ki az összes víz. A habosítón se jön semmi.Dugulást nem tapasztalok sehol. Tudtok valami tippet merre keressem a hibát?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8878 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

jános.romhányi írta: Egy kis segítségre lenne szükségem!
Van egy saeco odea giro tipusú kávégépem amely a következőket produkálja.
Bekapcsolás után a főzöegységet alaphelyzetbe állítja majd leteszteli magát és úgy tüník minden oké, kávét is ad rendesen! Viszont ha bemelegszik fél percenként kikapcsol, majd kb. 10 másodperc után vissza, újra hallom a főzöegység alaphelyzetbe állítást, és fél perc után előröl kezdi az egészet. Ha pedig forróviz vagy gőz állásba kapcsolom kb. 10 másodperc forróvíz adagolás után újra kikapcsol!! Hibát nem jelez!
Találkozott már valaki ezzel a hibával?
Válaszokat előre is köszönöm!!


Szia!

Valószinüleg a vezérlőpanel hibája okozza ezt a jelenséget. Szerviz lesz belőle....

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8879 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

SyMbioTe írta: Sziasztok!
Van egy Jura S70 kávégépem, és olyan kérdésem volna, hogy a tejhabosító résszel mit érdemes csinálni, ha nem habosítja a tejet? A legalapabb habosító van rajt, semmi extra.

Valamiért nagyon kevés habot csinál a tejbe, amikor megvettük akkor fél bögrényi tejet kb. fél perc alatt fel is habosított, úgy hogy tele lett a pohár.
Most csak ilyen nagyon vékony krém-szerű réteget csinál a tetejére, de semmi többet. Plusz megmelegíti nagyjából, ill. zajosabb, mint amikor még rendes habot csinál, olyasmi hang, mintha folyamatosan befogná valami az alját.

Amit próbáltam az teljes vízkőtlenítés (kávé és vízkör is), ill. hosszú ideig folyattam a forró vizet belőle, de továbbra is alig habosít. Mit érdemes próbálni? :)


Szia!

A gőzkazán vízkövesedése miatt nem tud a gőz magasabb hőmérsékletet elérni.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #8880 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

icemann írta: Sziasztok, odea go,áll a víz a zacc tárolóban,és nagyon gyenge a kávé,mi a hiba?


Szia!

Lehet hogy a kávétovábbító henger törött, ezért ad kevesebb kávét a KPE garatba.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.549 másodperc