KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 6 hónapja #8869 Írta: SyMbioTe
SyMbioTe válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy Jura S70 kávégépem, és olyan kérdésem volna, hogy a tejhabosító résszel mit érdemes csinálni, ha nem habosítja a tejet? A legalapabb habosító van rajt, semmi extra.

Valamiért nagyon kevés habot csinál a tejbe, amikor megvettük akkor fél bögrényi tejet kb. fél perc alatt fel is habosított, úgy hogy tele lett a pohár.
Most csak ilyen nagyon vékony krém-szerű réteget csinál a tetejére, de semmi többet. Plusz megmelegíti nagyjából, ill. zajosabb, mint amikor még rendes habot csinál, olyasmi hang, mintha folyamatosan befogná valami az alját.

Amit próbáltam az teljes vízkőtlenítés (kávé és vízkör is), ill. hosszú ideig folyattam a forró vizet belőle, de továbbra is alig habosít. Mit érdemes próbálni? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #8870 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, odea go,áll a víz a zacc tárolóban,és nagyon gyenge a kávé,mi a hiba?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #8871 Írta: Csabesz
Csabesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok !
Van egy Krups Siziliana kávégépem és az a problémája ,hogy a fiókot nem lehet teljesen betolni a helyére. Még sohasem volt vele ilyen probléma.
Tud valaki esetleg segíteni ?
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #8872 Írta: Kernet
Kernet válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok ! Jura Impressa S95 gépet vennék, vélemények ? Köszi..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #8873 Írta: brosy
brosy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm a választ !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #8874 Írta: huszta.gábor
huszta.gábor válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Automata kávéfőzőt szeretnék vásárolni de elveszek a sok készülék között.
Árban vannak a 100-130 körüli pl Delonghi gépek amiket néztem amiknél eléggé megoszlanak a vélemények. ( nem elég meleg a kávé vagy túl hangos )
Aztán ami még belefér a keretbe a 180 max 200 körüli Saeco gépek. Itt már sokkal több + vélemény van.
Igazából a drágább gépekből azért néztem ezt mert sok kávézóban, pékségben látom ezt a márkát.
Érdemes a drágább gépet venni?
Vagy egyáltalán mik azok a fontos dolgok amiket kellene figyeljek, hogy benne legyen vagy éppen nem?
Jura készüléket is javasoltak már nekem de típusok között is elveszek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.213 másodperc