KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 7 hónapja #8827 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

balázs.lisztik írta: Sziasztok,
Eddig egy Caffeo Melitta Bistro gép (használtan vettem kB 3 éve) szolgált itthon, de sajnos elhalálozott. Több mint 80 ezres ajánlatot kaptam a javításra.
Szóval a kérdés érdemes 100e körül venni valamilyen új gépet? Ha igen akkor mit ajánlotok? Mostanában ahogy látom a krups gépeket nagyon akciózzák, de nagyon vegyes véleményeket lehet róluk találni. Esetleg egy alap saeco /philips? Vagy legyen valami használt? Milyen?

Köszi a válaszokat,
Balázs


Szia!

Ezt nézd meg, ez egy jó gép.
kavegepbolt.hu/spd/516534/Saeco-Talea-Ri...felujitott-6-honap-g

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #8828 Írta: tartamas
tartamas válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Saeco Xsmall gépemmel olyan gond van, hogy bekapcsolásnál illetve kikapcsolásnál az autómata öblítésnél lelassúl a szivattyú, mintha el lenne tömődve..
Kávét csinál, meg a forróviz és gőz is jó.
Amit tudtam kitisztítottam, de ugyanúgy csinálja..
Egyébként legelőször semmi víz sem folyt, azt vizköoldó folyadékkal orvosoltam.
Mi lehet a gond?
köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #8829 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Szét kell szedni a KPE-t a felső szűrőt levenni róla és rézkefével kipucolni. Általában az szokott eldugulni. De az a legjobb ha az összes cső és idom ki van takarítva ahol a kávé kifelé folyik. Illetve a kávékifolyót a gép elején is ki kellene pucolni, mert ezeknél a gépeknél láttam már szép dolgokat a kifolyóban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #8830 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm. Ajánlottam :)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #8831 Írta: tartamas
tartamas válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm. Ezeket kipucoltam.
A KPE felső szűrő mit takar pontosan? Ahol a golyó és a rúgó van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #8832 Írta: pego
pego válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv!

Valaki tud normális szerelőt az alábbi géphez Budapesten?
Köszönöm!

pego írta: Üdv! A Saeco Odea Go-m szerintem megérett egy kis átnézésre. Egyrészről eléggé kattog, másrészről a gőzölő cső csepeg (egy kicsit megnyitva abbahagyja), harmadrészt már az átmosásnál is lassan jön át a víz, de most váltottam kávét és alig (értsd: cseppenként, majd másfél perc alatt) jön le a kávé. Már állítottam az őrlési finomságon, de nem segített. Előtte meg persze kb. 10 másodperc volt, az sem jó. Még SiD javította anno, de ő már másban utazik. Van valaki, aki ajánlott Budapesten? Vagy az elmondottak alapján nekiállhatok én is? A gőzölőcső csepegése gondolom vmi tömítés cseréjét igényli, az talán nem nagy ügy, de a másik? Otthon nincsen igazán helyem és eszközöm a javításra, ráadásul nem is értek hozzá, csak ha pár csavar kitekerése, vminek a lehúzása és visszatétele lenne a feladat, akkor annak lehet, hogy neki állnék.
Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.121 másodperc