KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #8821 Írta: Kernet
Kernet válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok !
Ismét segítséget kérnék, a Talea Ring kpe tabis pucolása, tetejének szétszerelése is , megtörtént, a vízkő mentesítés , citromsavval, ám a kávét periodikusan lökdösi a krémesítőn, amit szintén kitakarítottam, lejön a mennyiség, de olyan dugulásszerű a dolog fullad a szivattyú , innen kezdve tanácstalan vagyok. Mi lehet a baj, a gép eddig kiválóan működött. Nem én rontottam el, a fenti hiba miatt kezdtem próbálkozni a gyógyítással ..... Köszi......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #8822 Írta: kerdig
kerdig válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Egy Siemens EQ7 plus beépített verziójával. Nem ad kávét, nem jön a forró víz, csak csöpög, a szivattyú meg dolgozik mint az állat. Nem jut el a víz a központi egységbe a multiszelepen keresztül. Van valakinek a belsejének összerakásáról leírása? A középső kerámiatárcsa lenne a lényeg a többi látható, hogy miként kell berakni. Service manualt nem találtam sehol.

Ex: Carimali Systema E1
Jelnleg: Rancilio S27

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #8823 Írta: Dahaka
Dahaka válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Adott egy Jura Impressa Ultra kávégép. A hiba az, hogy nem tud pozicionálni a gép bekapcsolás után. A főzőegység nem szorul, kitakarítottam. Felső végállásba hajtja a motor a főzőegységet és ott megszorul. Olyan, mintha nem tudna irányt váltani motor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #8824 Írta: balázs.lisztik
balázs.lisztik válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok,
Eddig egy Caffeo Melitta Bistro gép (használtan vettem kB 3 éve) szolgált itthon, de sajnos elhalálozott. Több mint 80 ezres ajánlatot kaptam a javításra.
Szóval a kérdés érdemes 100e körül venni valamilyen új gépet? Ha igen akkor mit ajánlotok? Mostanában ahogy látom a krups gépeket nagyon akciózzák, de nagyon vegyes véleményeket lehet róluk találni. Esetleg egy alap saeco /philips? Vagy legyen valami használt? Milyen?

Köszi a válaszokat,
Balázs

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #8825 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Urak, ismerős "daráló" gépet szeretne szóval automatát.
A keret 50.000 Ft : mi az ami ajánlott, otthoni használtra ebben az árkategóriában ?
És kitől, hol érdemes venni? Szállítás is játszik, de a vevő Nyíregyházán van, szóval ha esetleg a megyében vagy Debrecen van tuti hely, gép - azt is megköszönöm.
Előre is köszi ha adtok tippeket, én "ótómatában" totál hülye vagyok. :eek:

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #8826 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

blaze írta: Urak, ismerős "daráló" gépet szeretne szóval automatát.
A keret 50.000 Ft : mi az ami ajánlott, otthoni használtra ebben az árkategóriában ?
És kitől, hol érdemes venni? Szállítás is játszik, de a vevő Nyíregyházán van, szóval ha esetleg a megyében vagy Debrecen van tuti hely, gép - azt is megköszönöm.
Előre is köszi ha adtok tippeket, én "ótómatában" totál hülye vagyok. :eek:


Szia!

Az utóbbi években azt tapasztaltam, hogy a Saeco XSmall gépek meglepően jó kávét készítenek. Otthoni használatra csak ajánlani tudom.
kavegepbolt.hu/spd/594695/Saeco-XSmall-k...ott-3-honap-garancia

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 2.171 másodperc