KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 2 hónapja #8533 Írta: kdevid
kdevid válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Segitsetek kerlek...

A video masodik feleben, kiengedes kozben hallhato nyuszogo hangot mi adja? Gari mar lejart, takaritva hetente (kpe mosas, dugattyu kenes) es haromhavonta van(kpe teljes szetszedes, teljes ujrakenes, vizkotelenites) ...

Koszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8534 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Ezt a hangot a krémesítő szelepben lévő rugó és golyó adja. Azt is ki szoktad takarítani? Van amikor én sem tudok vele mit kezdeni. Egy rugócsere lehet hogy megoldja. Vagy a golyót nézd meg. De ez semmi problémát nem okoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8535 Írta: kdevid
kdevid válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szuper, koszonom szepen
Szetkapom vasarnap, hatha elkoszolodott :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8536 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Tibi77 írta: Köszönöm a választ! Ha pedig azt mondom hogy, eddig nem csinált ilyet...?!


Semmi gond azzal a géppel, lehet hogy a legközelebbi vízkőtelenítés megoldja ezt a jelenséget. Lehet hogy a kidobódugattyú furatai elzsírosodtak, a maradékvíz nem folyik vissza rendesen a csepptálcába. Ha úgy gondolod hogy ezt meg kell nagyon gyorsan szüntetni, akkor szedd szét a központi egységet és alaposan tisztítsd meg a kidobódugattyút. A pipa utáni járatra is ráfér a tisztítás, valamint a hengerfejen a felsőszűrőt és a krémesítő szelepet is tisztítsd meg.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8537 Írta: Tibi77
Tibi77 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm a választ!
Már túl vagyok rajta. KPS tiszta, hengerfej is, O gyűrűk is jók.
Egyenlőre így hagyom, majd szól ha baja van! Egyébként még mindig folyik. De a működést ez nem befolyásolja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8538 Írta: Nandi77
Nandi77 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Tibi77 írta: Üdv: A kpe és a (hengerfej) o gyűrű mérete ugyanaz.
Közvetlen a kávéfőzés előtt, próbáljon egy öblítést csinálni a vízkőtelenítő gomb megnyomásával.


Köszi a gyors választ.Lehet rosszul fogalmaztam a bojleren kazán alján lévő tömítésre gondoltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.784 másodperc