KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 4 hónapja #8353 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: JURA Impressa C9 hasznalt vasarlasa.

BakosBarnabas írta: Üdvözlök mindenkit! Érdeklödnek ,hogy kulföldi aukcios oldalon talalt JURA Impressa C9 allitolag müködö gepet meg szabad -e venni 130 000 forint körül ? Vagy rejtett hibaja lehet a vizkön kivül ami esetleg javithatatlana tenne a gepet? 30-40 ezres javitas meg beleferne a költsegvetesbe . Mi a velemenyük erdemes lenne vele foglalkozni ?


Szia!
Ha működőképes a gép, akkor érdemes megvenni azt a Jurát! a=b

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8354 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

zsiga90 írta: Sziasztok!

Kávégép vásárlása előtt állok. Sok automata gépet néztem meg és ami úgy megtetszett egy DeLonghi esam 3000 típusú gép. Erről van valakinek véleménye esetleg tapasztalata? Segítséget előre is köszönöm.

Szia!
Igényli a rendszeres karbantartást a gép, egyébként megbízható széria.
Az őrlemény mennyiségének változtatása az azonos típusokon belül nem egyforma. Maximális mennyiségre állítva eltérő méretűek a pogácsák.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8355 Írta: nolti
nolti válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Egy felújított Delonghi magnifica automata capuccino gép tulajdonosa lettem két hete. Első héten nem volt gond, most viszont a tejeskancsóból nem szívja ki a tejet a gép ha cappuccinot vagy tejhabot szeretnénk. Megindul a kancsó csövén felfelé de nagyjából a feléig jut csak a tej. Van valamilyen javaslatotok? A kancsó mögötti fúvóka tiszta, a clean gombot is tartottam egy-két percig, de nincs változás.
Előre is köszönöm! Üdv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8356 Írta: Gergő1985
Gergő1985 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia , Megvan még a vienna panel? Ha igen én vevő lennék rá.
Előre is köszönöm válaszod!
Gergő! tel: 30 /3916672

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8357 Írta: BöPö
BöPö válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Gépcsere előtt állunk, egy Saeco Incanto Rondo SBS-t szeretnénk lecserélni. Tudnátok egy megbízható, könnyen karbantartható gépet ajánlani? Olyat amelyik erős,"szívdobogtató" eszpresszót is tud produkálni? A Delonghikról mi a véleményetek-tapasztalototok? (bár szívem szerint én maradnék a jól bevált Saeco márkánál)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #8358 Írta: bagdy
bagdy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Helló Mindenkinek! Kávégép vásárlás előtt állok.
A Gaggia termékeiről kérdeznék. Gran Gaggia deluxról valakinek véleménye van mert a márkáról hallottam de erről a gépről még nem találtam semmit. Segítségetek kérném.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.443 másodperc