KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 5 hónapja #8299 Írta: vydrai
vydrai válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm a választ!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #8300 Írta: drtibi67
drtibi67 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi a tanácsokat!
Szerviz :-[

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #8301 Írta: razor
razor válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv!
Ismét segítséget szeretnék kérni Spidem Villa-val kapcsolatban, most valahol dugulásom van ,mert elkezdtem vízkőtlenítést csinálni kétszer megnyitottam a gőzcsapot jött is belőle a folyadék aztán a harmadiknál eldugult ,csak a szivattyút hallani ,hogy búg ,de víz már nem jön főzésnél ugyan ez egy szikra vizet sem kap
a kazán dugulhatott el? ::hmm::

Másik kérdés,ha már úgy is szét kell szedjem teljesen , akkor kapna egy nagytakarítást is a makacs kávé zsírt ,milyen szerrel tüntessem el hideg zsíroldóval vagy mivel?
Előre is köszönöm a választ. bdown

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #8302 Írta: sammy10
sammy10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy Bosch Benvenuto B20-as öblítéskor és főzéskor is a víz nagy része inkább a csepptálcába megy ,csak a végén jön egy kicsi víz vagy kávé a kifolyón, kicseréltem a leeresztő szelepet de gyakorlatilag nem változott a helyzet mi lehet a hiba?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #8303 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

razor írta: Üdv!
Ismét segítséget szeretnék kérni Spidem Villa-val kapcsolatban, most valahol dugulásom van ,mert elkezdtem vízkőtlenítést csinálni kétszer megnyitottam a gőzcsapot jött is belőle a folyadék aztán a harmadiknál eldugult ,csak a szivattyút hallani ,hogy búg ,de víz már nem jön főzésnél ugyan ez egy szikra vizet sem kap
a kazán dugulhatott el? ::hmm::

Másik kérdés,ha már úgy is szét kell szedjem teljesen , akkor kapna egy nagytakarítást is a makacs kávé zsírt ,milyen szerrel tüntessem el hideg zsíroldóval vagy mivel?
Előre is köszönöm a választ. bdown

Szia!
Kazán kimenő ága vagy az utána lévő cső ami nagy valószinűséggel eldugult.
Amikor a nagynyomású cső hollanderét tekered le a kazánról vigyázz, hogy 8-as villáskulccsal fog ellen, nehogy letörd a kazán kimenő ágát. Ezután kombi fogóval fogj rá a roppantógyűrűre és óvatosan ide oda mozgatással húzd le a kazánról. Viszont így, hogy dugulásod van és vízkőmentesítő szer van benne, nagyon figyelj oda nehogy a szemedbe is kerüljön. Mindenképp valami rongyot készíts oda amikor húzod le a csövet.
Hideg zsíroldónak én tudom ajánlani a well done termékét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #8304 Írta: vladcepes
vladcepes válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Sikerült beszereznem pont egy ugyan ilyen k.-főzőt mint az enyém,annak a kazánja jó ,így meg is csináltam gyorsan a műtétet :) ,eddig tökéletesen működik. Köszi az infókat. bdown

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.962 másodperc