KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 5 hónapja #9295 Írta: szabo.csaba
szabo.csaba válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv Lucius! Ezt nekem szántad vagy másnak? Lehet én vagyok láma de számomra nem derül ki a fórumban, hogy ki kinek és melyik üzenetére írt választ.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9296 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. Ezt Njani nak szántam a wmf 450 hez. Lehet félrement.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9297 Írta: Cápa
Cápa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, jó rég voltam itt, de most kéne kis segítség. Adott egy esam kávégép, ami elfelejtette kikapcsolni a kazánját és leolvadt róla minden ami műanyagból volt. Megtendeltem hozzá mindent, de az alkatrészek között van egy termosztát nevű izé, amit a gépen seholsem találok. 2 kivezetése van, középen egy kb. 6-os csavar áll ki belőle. Megnéztem a többi tipus alkatrészeit, ott is kidobja ezt sz ominózus alkazrészt. Az érdekelne, hogy hova van ez a cucc elrejtve a gépen. Előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #9298 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Cápa írta: Sziasztok, jó rég voltam itt, de most kéne kis segítség. Adott egy esam kávégép, ami elfelejtette kikapcsolni a kazánját és leolvadt róla minden ami műanyagból volt. Megtendeltem hozzá mindent, de az alkatrészek között van egy termosztát nevű izé, amit a gépen seholsem találok. 2 kivezetése van, középen egy kb. 6-os csavar áll ki belőle. Megnéztem a többi tipus alkatrészeit, ott is kidobja ezt sz ominózus alkazrészt. Az érdekelne, hogy hova van ez a cucc elrejtve a gépen. Előre is köszönöm.


Szia!

Az ESAM szériában 3 különböző kazán fedezhető fel.
1. Hagyományos lapos
2. Kerek úgynevezett "J" bojler
3. "U" alakú a cappuccinosokhoz a gőzre
Tegyél fel egy fényképet a kérdéses alkatrészről, de így vakon szerintem a gőzkazán közepére való, ugyanúgy mint a 46-os NTC.
Gondolom a 75-ös alkatrészről van szó.....


"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9299 Írta: Cápa
Cápa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia,Secondbolt!
Képet most nem tudok rakni, de ez egy dupla fűtőszálas lapos kazán, rajta egy hőérzékelő és az oldalán a két hőpatron a bekötő szálakon. Valószínű letestelt az egyik szál, mert elrehülődött a műanyag borítás a bekötő szálon. Remélem nem barmolta szét az alaplapot. Igen stimmel az alkatrész, amit rajzon küldtél, de a kazánon nekem nincs ilyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #9300 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello!
GB. kávé kifogyott...
Ott a kazánban lévő olajhidraulika nem tuti.
A tömörítő dugattyú nem mozog megfelelően.
Service mód,
1.EV Oil szelep nem kapcs., dugattyút kézzel mozdítani, ha kb. 1mm-t mozdul OK.
2. EV Oil kapcs., dugattyút kézzel feltolni és várni, hogy vissza tér-e, ha nem akkor nem OK. Ha nem jön vissza, vissza kell húzni, mert levegős lesz.
Megoldás: kazán ki, olaj rész szétszed, tisztít, quadring, szennylehúzó csere, új rugó kell neki, mert a régi beült.
Üdv. Péter

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.934 másodperc