KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 11 hónapja #9259 Írta: pénztemető
pénztemető válaszolt a következő témában: De longhi magnifica s
Sziasztok. De Longhi magnifica s vízkőtlenítést kért. Megtettem, többször, hátha elrontottam valamit. De a piros továbbra is villog. Kávét ad. De vízkőtlenítéskor az öblítésnél nem a gőzölőn, hanem a kávéadagolón nyomja a vizet. Tippetek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #9260 Írta: SmallMilos
SmallMilos válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok.

A következő kérdéssel fordulnék hozzátok.

A tárgyban említett Siemens EQ5 Machiato Plus-ról lenne szó.
A megszokott vízkőtelenítés során , miután kérte a tiszta vizet a program megállt, mármint folyamatosan csak kéri a tiszta vizet és a “Start” gomb megnyomásával öblít, majd miután végzet ismételten sorozatosan.
Programból kilépni nem tudok.

Esetleg lehet valahogy resetelni?

Köszönöm segítségeteket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #9261 Írta: Tidzsi
Tidzsi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Jura Impressa C9 OT kávégépem hibásodott meg. Nem készít tejhabot és úgy néz ki, hogy a lefolyt kávé sem lesz forró. Olyan langyos, amit azonnal lehetne inni. A tejhabhoz használandó gőzt ha jól mértem, max. 60 fok körüli lehet. Mi lehet a baja? A beállítások rendben vannak, nem állítódott el.A napokban volt a szokásos vízkőtelenítés, együtt a zsírtalanítással, és szűrt vizet használunk a kávéfőzéshez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #9262 Írta: marvid
marvid válaszolt a következő témában: Saeco Royal
Szeretett kávégépem lenne ha nem lenne állandóan valami nyűgje,most túl forró kávét ad szinte gőzöst, hiába állítottam, a menüben a hőmérsékleten,illetve ha nincs 50%-nál több víz a tartályban,nem ad kávét,kidobja a porkávét a tartályba.Köszönném ha valaki segítene hálás lennék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #9263 Írta: arsenal16
arsenal16 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! 7 éve itteni javaslatra vettem egy Saeco Nina Bar készüléket, utólag is köszi az ötletért, jól bevált :) Azonban mostanra a kávétartó kar (filterholder) eléggé elhasználódott és le kellene cserélnem az egészet. Hivatalos üzletben 22ezer :) Van ötlet esetleg, hogy honnan tudnék hozzá szerezni jobb áron? Esetleg más keszülék kávétartójával nem kompatibilis?
Ennyi pénzért már veszek inkább egy másik készüléket, de sajnálnám kidobni...
Előre is köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #9264 Írta: gaspart67
gaspart67 válaszolt a következő témában: Saeco Incanto Sirius
Sziasztok!
S.I.Sirius hibajelenség:Bekapcsolás és felfűtés után többször is ki írja a kijelzőre,hogy ( WARMING UP... ) bemelegítés(Többször is villog felváltva a kijelzőn ez a felirat és a normál kép.)..Lefőz egy adag kávét és ismét ki írja a bemelegítést,néha több percig is bemelegít. Ilyenkor csak készenlétbe lehet kapcsolni vagy megvárni míg bemelegít ismét..Kontakt hibára gyanakszom , szétszedtem ,átnéztem mindent a fűtőkörben ,és nem találtam laza csatlakozást vagy érintkezést ,hibára utaló nyomot.Lehet hibás a hőérzékelő vagy hőkorlátozó vagy valami más?Találkozott valaki ilyen hibával?Bosszantó így kávét főzni,mindig várni a plussz bemelegítésre!Egyébként nagyon jól teszi dolgát és igen finom kávét főz!12 éve használom és csak 3x volt gond vele,1x kazán,2x daráló.Jó vétel volt!
Előre is köszi a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 1.062 másodperc