KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 3 napja - 4 éve 3 napja #9247 Írta: Merlin999
Merlin999 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok.
Bontott alaplapot keresek Bosch Benvenuto Clasic Piano gephez (CTES25A). Valakinek a fiokjaban nem bujik meg egy ilyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 napja #9248 Írta: Ephinefrin
Ephinefrin válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Siemens automata kávéfőző a kávé darálása után a kész kávét a zacctartóba küldi. mi lehet ennek az oka?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 napja - 4 éve 3 napja #9249 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
brosy:
Szia! Ugyan ebbe a helyzetbe voltam én is. Megoldás bontást igényel. (ettől függetlenül lehet valami rejtett menübe lehet állítani a darálási időn, de én azt nem tudom)
Darálót ki kell venni és le kell bontani addig, amíg nem találsz meg egy nagy fehér fogaskereket. Azt kiveszed és fogsz rajta látni 2db kör alakú mágnest. Egyiket ki kell ütni a helyéről.. Ezután dupla ideig fog darálni.

szerk: Mielőtt nekiállsz ennek a műveletnek, kezdheted azzal is, hogy durvítasz a daráláson. Durvább szemre darálás többlet darálási mennyiséget fog eredményezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 napja #9250 Írta: brosy
brosy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

natloz írta: brosy:
Szia! Ugyan ebbe a helyzetbe voltam én is. Megoldás bontást igényel. (ettől függetlenül lehet valami rejtett menübe lehet állítani a darálási időn, de én azt nem tudom)
Darálót ki kell venni és le kell bontani addig, amíg nem találsz meg egy nagy fehér fogaskereket. Azt kiveszed és fogsz rajta látni 2db kör alakú mágnest. Egyiket ki kell ütni a helyéről.. Ezután dupla ideig fog darálni.

szerk: Mielőtt nekiállsz ennek a műveletnek, kezdheted azzal is, hogy durvítasz a daráláson. Durvább szemre darálás többlet darálási mennyiséget fog eredményezni.


Szia !
Köszi a segítséget kipróbálom majd
Annyi van hogy megpróbáltam azt mint az x-small optidose-nál hogy legnagyobb szemcseméretre állítottam a darálót- úgy lefőztem vele 10 kávét és utánna vissza a legfinomabb szemcseméretre és így sokat változott a vastagsága a pogácsának. ezek szerint újra lehet tanítani itt is a rendszert

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #9251 Írta: marvid
marvid válaszolt a következő témában: segítség!köszi
Saeco royal kávéfőzőm meghibásodott,teszt után dregdrawer full,és nem megy tovább bármit teszek.esetleg ha valaki tudna segíteni megköszönném .köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #9252 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
szia Merlin! van egy ilyen komplett gépem bosch piano classic. ami rossz de nem a panele hibás hanem az alsó szelep. én nem javítok ilyeneket ezért szivesen megválok tőle. várom válaszod. üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.431 másodperc