KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 1 hete #9241 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. Csak a leeresztő szelepnél keresgélnék. Azt a kis műanyag tárcsát jól tetted vissza a meghajtó fogaskerékre. Az nyitja zárja a szelepet. Nincs fordítva? Ezek szerint a szelep nem zár le kávéfőzés közben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hete #9242 Írta: Szekelylaci
Szekelylaci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm. Nem volt a fejemben. Jól volt összerakva, csak elöregedett a műanyag. Figyelmetlen voltam. Arról törtek le a körmök. Már jól felhúztam magam rajta és nem láttam a fától az erdőt. Köszönöm szépen!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 napja #9243 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget! Van egy odea go kávégép. Nem akar bekaocsolni. Biztosítékok jók, a panelba bejönn a 230 volt. Semmilyen lámpa nem világít. Mi lehet a gond?

Köszönöm!
Dancs Tamás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 napja #9244 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. Nézd meg a kazánon a két termosztátot. Vagy kioldott valamelyik vagy tönkrement.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 napja #9245 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Át tettem másik gépbe amelyikben minden működik, és ott sem indul a panel. Bisztos hogy valami a nagyáramú panelban van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 napja #9246 Írta: brosy
brosy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok !
Következő lenne a kérdésem. A Saeco Minuto Focusnál lehet valahogy a darálási időn állítani mert a legerősebb (5 kávészem) fokozatnál is keveset darál és vékonya pogácsa ezért gyenge a kávé. lehet azt resetelni valahogy ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.368 másodperc