KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
4 éve 3 hete #9235 Írta: Melody2001
Melody2001 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, Saeco Royal Proffesional gépem van, és tökéletesen működött máig, lefőztem egy kávét, és rányomtam a légtelenítés gombra, nem csinált semmit, búg, és kijön a DESCALE VENTILATE üzenet. Ha rányomok a légtelenítésre HOT WATER VENTILATE, néhány másodpercig halkan búg, és vissza az előző üzenet. Sehogy nem tudom eltüntetni. Biztos, hogy nem levegősödött le, valószínűleg beragadt ez az üzenet. Van valakinek ötlete, hogy lehet resetelni, újraindítani, stb. Ki-be kapcsolásra nem változik. köszönöm!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hete #9236 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Royal problema
Szia. A melegvizreszet szet kell szedni es vizkotleniteni. Ha ez keves akkor a kazant kell szetszedni es vizkotleniteni.felujitani. remelem menni fog..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hete #9237 Írta: albatros
albatros válaszolt a következő témában: delonghi kávéfőzőm
az a hiba hogy kis mennyiségű darált kávé megy a főző egység mellé valakinek van valami öltette

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hete #9238 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: delonghi kávéfőzőm
Vagy sok az őrlemény és a főzőegység billenéskor szóródik egy kevés (ritka), vagy a kar szór egy keveset visszafele is, mikor söpri a pogácsát és valamennyi marad az egységen.. Minimalizálni lehet a dugattyú O-gyűrűinek a szilikonzsírozásával, de egy minimális sajnos mindig menni fog mellé. Az egységet hetente kivenni és öblíteni természetesen! A mellément őrlemény egy megfelelő ecsettel könnyen eltűntethető a gépből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hete - 4 éve 1 hete #9239 Írta: corol
corol válaszolt a következő témában: delonghi kávéfőzőm
Sziasztok, Saeco Talea Giro gép, a készülék alján a hozzákapcsolható tejsziget csatlakozó - műanyag záró - tömítése kávékészítés közben elkezdte engedni a vizet. Beszereztem egy új tömítést, aztán az első próba során a gép a kávé készítés időszakában egyszerűen kilökte a tömítést. Egyelőre újra visszatettem az egy ideje nem használt tejszigetet, amely jól tömít. Azt nem tudom természetes-e, hogy most ebben gyúlik össze a korábban a készülék alján kifolyt vízmennyiség? Mi lehet a hiba forrása?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 1 hete #9240 Írta: Szekelylaci
Szekelylaci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mert már ötletem sincs, hogy mivel lehet a baj. Bosch benvenuto classic a csepptálcába engedi a vizet. Szivattyút, átfolyószelepet, leeresztőszelepet cseréltem. Szivattyú indul főzés közben, de a tálcába engedi az összes vizet.. merre keresgéljek még?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.884 másodperc