KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
14 éve 9 hónapja #31 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=szenge link=topic=308.msg8153#msg8153 msg=8153][/answer]
Szia !
Mit ír a használati utasítás, mit kell tenni ha a Clean jelzést adja ?
De látatlanban kellene egy vízkötelenítés, citromsavas oldattal: 1 liter langyos vízben két evőkanál boltban is kapható citromsavat kell feloldani. Ezt önteni az üres víztartályba, és átfolyatni a gépen. Ha a Clean gombot megnyomod, akkor úgyis át fog szívni a gép egy 60-80ml vizet. ezt csináld meg többször, egy-egy öblítés közt 5-10 perc szünettel. Mire elfogy a citromsavas víz, addigra szerintem ki si pucolódik a gép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #32 Írta: szenge
szenge válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=Monyesz link=topic=308.msg8154#msg8154 msg=8154][/answer]

Hali, köszi a gyors választ. A clean jelzésre egyébként egy tisztitó processz van előírva.

Most újra bekapcsoltam, villog mind a négy kijelző,nem reagál semmire és 9 es hibaüzenetet ad ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #33 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=szenge link=topic=308.msg8155#msg8155 msg=8155][/answer]
Hát ezt nem tudom mi lehet, ehhez a gépkönyv is kellene, nem ír valamit, mi lehet ez ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #34 Írta: szenge
szenge válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=Monyesz link=topic=308.msg8159#msg8159 msg=8159][/answer]

Semmiféle utalás nincs erre a gépkönyvben.

Szét tudom én szedni ezt a kávéfőzőt megpucolni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #35 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=szenge link=topic=308.msg8161#msg8161 msg=8161][/answer]
Annak ne állj neki, mert ha szét is szeded, feltehetően nem a olyan koszolódás van benn, amit simán ele lehet távolítani (szerintem a vízkövesedésre van egy érzékelő, ami a clean jelzést adja, de a kódos hiba sok minden akár másra is utalhat). Most hogy nem megy a szivattyú, meg főleg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #36 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=Monyesz link=topic=308.msg8162#msg8162 msg=8162][/answer]
annyira nem "okosak" ezek a gépek.
egy bizonyos mennyiségű csapolás után (mondjuk legyen 300) automatikusan következik a tisztítóőprogram, amit a leírásban ajánlott tisztítószerekkel érdemes csinálni.
pl. egy Saeco Viennát vagy társait nem biztos, hogy jó ötlet citromsavazni (vagy csak nagyon gyenge oldattal) a full alumínium konstrukciós thermoblokkja miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.586 másodperc