KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
14 éve 5 hónapja #115 Írta: Pascucci
Pascucci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=SiD link=topic=284.msg12819#msg12819 msg=12819][/answer]
Szia!megnéztem és ex-5 ös,levettem a tetejét.Mellesleg uj teljesen a belseje,5év után.elcsodálkoztam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #116 Írta: Pascucci
Pascucci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=secondbolt link=topic=284.msg12810#msg12810 msg=12810][/answer]
Szia!
Működik hidegen,sőt melegen is,csak kétszer megszivatott már.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #117 Írta: Pascucci
Pascucci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Saecos szervizmester a következőket mondta:a kapcsoló érintkezését is meg kellene nézni lehet hogy nem érintkezik.Mármint a vízpumpáé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #118 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=csaba link=topic=284.msg12845#msg12845 msg=12845][/answer]
Szia!

-Ha akkor amikor nem szállított vizet és búgott a mágnes, akkor megszorulhatott a dugattyú. Sok egymás utáni főzés okozta hőtágulás és vízszennyeződés miatt ez előfordulhat. De ilyenkor hallani lehet a tekercs gerjedését, szeretné mozgatni a dugattyút. Lehülés után ismét működhet.
-Ha sok kávét főzöl egymás után, akkor előfordulhat hogy a szivattyún levő hőkioldó a meleg tekercs miatt kikapcsolt, ha lehül akkor ismét bekapcsol.
-Lehet a kapcsoló érintkezőinél előfordoló ívhúzás miatti kontakthiba.  

Az esetenként előforduló hibalehetőségre hirtelen más nem jut eszembe, én az utolsó kettőre gyanakszom ha sok kávét főzöl a gépel. Kivétel nélkül mindhárom hibalehetőség csere nélkül orvosolható.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #119 Írta: Pascucci
Pascucci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=secondbolt link=topic=284.msg12858#msg12858 msg=12858][/answer]
Köszi a választ!!Szuper diagnózis volt.Tényleg búgott,és kis lehülés után ujra müküdött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #120 Írta: Pascucci
Pascucci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Elvigyem szervizbe vagy csak ne hajtsam túl egész egyszerűen?? :-\ :-\

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.564 másodperc