KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
15 éve 5 hónapja #31 Írta: jobog
jobog válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
Na jó rájöttem, hogy vélemény megjelenítése, de nekem jobb volna ha nem kellene ezt külön kérni, hanem automatikusan megjelenne a cikket követően.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #32 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
igen ezt en is furanak talalom.... be lehetne allitani, hogy automatikusan velemeny megjelenitese legyen?
ON

es aki nem akarja az majd manualisan OFF :P

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #33 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
Beállítottam, remélem így jó :)

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #34 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
igen, nalam mar latszik is... auto ON a helyes szerintem is. :laugh:

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #35 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Válasz:A kávétesztek eredményeinek megvitatása
nem vagyok nagy cappuccino rajongo... nekem a BG-vel jobb volt az ize a teszteles soran...

egyszer ha a Lurdyban jarok megkostolnek egy "luigi" kaput :silly:

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #36 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
Valaki nem megy Luigi kávézóját tesztelni? :D :D :D

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.694 másodperc