KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
15 éve 5 hónapja #139 Írta: blaze
[answer author=paljoc link=topic=163.msg686#msg686 msg=686][/answer]
ahogy azt anno kaveologian irtam az en Evo-m dobozan is rajta van a pod jelzes, azaz a gyari egycseszes szurovel lehetne fozni.

admin: en szivesen kiprobalom mit tud de nincsen podom, sosem volt.  ha kuldesz par darabot - par felet szivesen megnezem mit lehet belole kihozni.  :o

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #140 Írta: blaze
[answer author=hollerz link=topic=43.msg687#msg687 msg=687][/answer]
nos amit megtudtam..  hazai forgalmazo aki arulna a silvia-t tudtommal nincsen
nagy, automata rancilio gepeket arul a merillo (merillo.hu) de silvia nincsen.

leggyorsabban es legjobb aron olaszorszagbol tudod megrendelni ingyenes szallitassal:
www.espressocoffeeshop.com/store/rancilio_silvia.html

melle meg az 1000 USD keretedben a korabban leirt Iberital Challenge daralo is siman benne van, es az tokeletes parja miss silvianak  :P :P

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #141 Írta: admin
[answer author=blaze link=topic=43.msg690#msg690 msg=690][/answer]
Így van! Silviát csakis kintről szabad rendelni. Gyakorlatilag féláron megvehető, mint ahol én itthon láttam. Szerintem az általad írt árba még a rancilio darálója is belefér, a rocky.

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #142 Írta: paljoc
paljoc válaszolt a következő témában: Re: Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?
[answer author=admin link=topic=43.msg691#msg691 msg=691][/answer]

Rocky darálót és in kérdeztem anno, de SID szerint inkább presztízs, mint minőségbeli a különbség a kettő között. No meg az ára! /mármint az Ibivel szemben/

Catler ES9010 Dual Boiler-AeroPress-Iwaki Cold drip-Mazzer Super Jolly-Catler CG 8030 Smart Grinder Pro-Gene Café roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #143 Írta: admin
[answer author=paljoc link=topic=163.msg701#msg701 msg=701][/answer]
Kíváncsi leszek rá, hogy sima pod mit muzsikál.

Ok Blaze küldök!

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #144 Írta: paljoc
paljoc válaszolt a következő témában: Re: POD-os kávék, kávépárnák
[answer author=admin link=topic=277.msg327#msg327 msg=327][/answer]

Az általam próbált "gagyi" pod egyáltalán nincs tömörítve! Az ellenállást maga a pod alsó felén lévő papír adja! Jó szar is! :-(
Viszont a főzés ideje és a kávé mennyisége előírásszerű!

Catler ES9010 Dual Boiler-AeroPress-Iwaki Cold drip-Mazzer Super Jolly-Catler CG 8030 Smart Grinder Pro-Gene Café roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.498 másodperc