KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
6 éve 3 hónapja #13417 Írta: sztorok
sztorok válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Ha ennyi kávét megisztok, akkor lehet érdemes egy céget keresni, aki ad bérbe gépet mármint X kávé fogyás mellett ingyen adja a gépet a kávéhoz. Persze kicsit drágább így a kávé, de lehet megérné.
Nem tudom meddig, de biztosan bírná egy RDL sweet capucciono vagy ilyesmi RDL gép. Új ára 120 körül van - Grimac Terry, vagy hasonló néven egy ilyen gép. POD régebben 50-60 forint között mozgott az olcsó, de itt is a jobb 80-90-100+ Forint.
Esetleg Lavazza Espresso point ami még jó lehet, de ott is a kapszula utángyártottan 70-80 Ft, vagy a németektől hozattam régebben gyárit 90 Ft körül.
Vagy egy automata Saeco Odea Go, vagy Giro jöhet még szóba, de ott drágább a fenntartási költség, ha elromlik.

TörökSzabi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #13418 Írta: T. Szabolcs
T. Szabolcs válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Nekünk De'Longhi EC 820.B van otthon. Igaz komolyabb kávéfőzőm még nem volt, de én meg vagyok vele elégedve. Tud podot és őrölt kávét is lefőzni. Az ára 50 körül van. Én örülnék, ha melóban is is lenne ilyen kávéfőző... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #13419 Írta: Cadillacv8
Cadillacv8 válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Üdv mindenkinek !
Hamarosan meghirdetek egy SGL E.S.E pod gépet egy SGL Olympia modellt.
Elsőre a kávékorzó hozzáértő közönségének javasolnám ezt a 13 kg-os "rondaságot" .
Nem karos gép,nem is automata ,de valahogy ízben ,tudásban ,és mechanikai tartósságban főleg karos gépek közé sorolnám .
2006-os modell,szinte újszerű állapotban,kitisztítva eladó .
Hirdetés az apróban látható.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #13420 Írta: pejkó.gábor
pejkó.gábor válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok!
Valaki esetleg tudna ajánlani egy korrekt kávégép szerelőt Zala,esetleg Vas megyében?
Egy La San Marco 95 practical E egyfejes kávégépet kellene javítani.
Valamiért nem melegíti a vizet,a fűtőszál már nem kap áramot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #13421 Írta: Chuck
Chuck válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Kb 20 percet vártam a bekapcsolás után, a csapoláskor viszont nem indult be a szivattyú - azaz most nem tudok kávézni. Pont most nem!
Van valami ötletetek a hibára? Esetleg a javítására? Honnan tudom megállapítani, hogy pumpagond?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #13422 Írta: Chuck
Chuck válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Ja, GC.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.500 másodperc