KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
6 éve 3 hónapja #13411 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Javasolnám az index és a PH! kávés fórumaira benézni, és ott használni a keresőt.
Ott elég sok infót fel fog dobni, miért nem ajánlott az "új" Gaggia Classic a régihez képest.

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #13412 Írta: pejkó.gábor
pejkó.gábor válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok!
La san marco 95 pract-e géphez keresek ilyen csövet. Ez megvásárolható valahol,mert én nem találtam meg interneten.Esetleg méterben megvásárolható rilsan teflon csőből megcsinálható?
A cső peremezése megoldható valahogy?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #13413 Írta: sztorok
sztorok válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
A cső ptfe tefloncső néven fut. Métere 6mm átmérőben kb 1300/méter a 6/4-es. Ahogy nézem itt ez egy önzáró peremezés - mármint amikor rácsúszik az ellendarabra ez a hollandi, akkor húzza, feszíti rá a csövet, és úgy tömít:
www.pneu-shop.hu/pneumatika-csovek/ptfe-...ter-(natur)_ptfe-6-4
pneucom.hu/mebra-plastik-italia-pneumatika-csovek/ptfe-csovek/

TörökSzabi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #13414 Írta: sztorok
sztorok válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Találtam viton anyagból ilyen "fejtömítést" (200 fokig hőálló).
300+áfa az ára www.gordulo-simmering.hu/

TörökSzabi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #13415 Írta: sztorok
sztorok válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Elvileg van itt egy olcsó LSM őrlő eladó - ha nem lenne őrlőm, rámennék:
www.jofogas.hu/budapest/Ipari_elektromos...o_elado_72671331.htm
Kés kb 3500 bele az expoliban, danettiben.

TörökSzabi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #13416 Írta: som.gergely
som.gergely válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok!
Télen a munkába keresek egy pod-ot kezelő gépet (a kapszulásnál olcsóbb de jobb minőségű ahogy tudom). Nem költenék rá sokat, úgyse fognak rá vigyázni a kollégák. Illetve használtba is gondolkozom.
Ha beütöm a keresőbe amit keresnék, nem igazán találok semmit. Elvileg bármelyik karos gép ellátja ezt a feladatot ha egy pod-os kart teszek bele, nem?
Egyébként itthon van rendes őrlőm, és gaggia baby twin gépem már vagy 4 éve és boldogan használom :) de túl nagy macera és drága lenne egy ilyen kombó a céghez...
Havi ~300 kávé lenne lefőzve amúgy. Ha ez segít.

Előre is hálás köszönet a segítségekért :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.793 másodperc