KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
6 éve 4 hónapja #13399 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó

Black Gobbo írta: Pont ezért kérdezem, mert hallottam, hogy butitották a Gaggiakat. Meg lehet képről különböztetni az újakat? Esetleg 5-6 éveset, vagy öregebbet érdemes-e megvenni? Főleg eBay miatt, ahol kipróbálni nem tudom. illetve, ha hazai piacról veszem és személyesen meg tudom nézni, mit kell ellenőrizni egy ilyen régi Gaggián? Pid nem szükséges bele. Már az is jó, ha igazi kávét isznak, nem azt a fekete löttyöt mint most, vagy nem kapszulásat vesznek. Mennyi
most a reális ára egy használt Classicnak?

Ebay-ről venni igen nagy rizikó : állapot, szállítás közben össze törik a gépet. (megesett már párszor mással)
Jobb itthon megvenni. Mostanság egy Classic állapottól, tartozékoktól függően 45-75 Ezer Ft körül megy kb.

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #13400 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Valami alap fémes íze mindenképpen lesz. Kar, kifolyó, ezekkel is mind érintkezik a víz, mielőtt a csészében, pohárban landol.
Szóval 1:1 ne várd azt az ízt, amit a kancsóból iszol.
A kávé pogácsa nagyon jól megszűri a vízet, szóval szerintem nyugodj meg jó ez úgy :)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #13401 Írta: pejkó.gábor
pejkó.gábor válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok! Nincs véletlenül valakinek elfekvőben La San Marco gyári,duplaskálás nyomásmérő órája?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #13402 Írta: sztorok
sztorok válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok!
QM-hez sikerült már valakinek normális szilikon vagy legalább vitton szintű tomítést vásárolnia normális áron? (Ugye a sima O gyűrű az 110 fok C-t bír, így hamar elöregszik, igaz 120 Ft.)
Ami méretet én szoktam venni:
60/53/3.5 mm
A legjobb lenne a mostani újról mintát nyomni gyormába, majd kiönteni folyékony szilikonnal. Ezt most mellőzném.

Köszi,
Szabi

TörökSzabi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #13403 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok!
Én automatás vagyok, de régi vágyam egy karos gép. Most van nálam egy Gastroback Advanced Pro G, ha jól tudom így hívják. Ez mennyire számít jó gépnek? Ez egy kombi gép (darálóval). Kezdésnek ez is megteszi? Illetve használtan mennyit érdemes ezért a gépért adni? Csak két kifolyós szűrőtartó van hozzá. De szűrőből van 4 fajta. Illetve be lehet-e szerezni itt magyarországon egy 1 kifolyós szűrőtartót ? Üdv: Levente

Gastroback_pro.jpg melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #13404 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Ez kezdő gépnek több mint jó, hazánkban "Catler" néven fut.
Keresd a forgalmazót, nem olcsók a tartozékok, szólok. ::shit

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.393 másodperc