KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #13351 Írta: kaplaci
kaplaci válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok!
Mielött vennék egy tutti kávégépet olvasom, hogy a profik elöbb ajánlják a daráló vásárlást. Hiszek nektek vagy nekik, de milyet? Olvasok teszteket és ajánlásokat és egyre zavarosabb a fejem. :confused:
Sokan dicsérik a cunill tranquillio vagy rancilio md40 vagy éppen bezzera bb005 és még sorolhatnám!
Keretem kb. 60-80e.
Láttam régebbi Mazzer super jolly-t is, de szeretném ha picit kisebb babtartálya vagy a gép is kisebb volna. Alapvetően kis konyhába lesz és otthoni eszpresszohoz. Fontos, h ne sikítson mint az Iberital és ha lehet kúpos daralója legyen. Hosszútávra venném, így nem örülnék ha le kellene cserélnem 3 év mulva például.
Segitsetek légyszíves!
Nagyon köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #13352 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Én egyet tudok ajánlani tipus nélkul, semmiképp se adagolósat válassz, hanem ami karba őrli a kávét. így mindig friss darált kávészemekől fogod főzni a kávét. 1 napos őrölt kávé úgy "meghal", hogy csak na.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #13353 Írta: kaplaci
kaplaci válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Szia!
Nagyon köszönöm! Annyi mindenre kell figyelni, h nem győzöm megjegyezni, de idővel majd megjön a gyakorlat is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #13354 Írta: erem
erem válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok!
Egy 6 éves Gaggia Baby Class gép okozhat meglepetést? Elmondás alapján minden rendben működik.
Van tapasztalata valakinek ezzel a típussal? Jó vétel lehet, nem öreg már? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #13355 Írta: Brynn
Brynn válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok! kukk:)
Kávédarálót szeretnék venni otthonra, de hamar elvesztettem a fonalat, tudtok segíteni...? Az oldalon taláható cikkből azt szűrtem le, hogy nem igazán érdemes a 20e Ft-os Krups és egyéb dolgokkal próbálkozni, és máshol is láttam már olyan review-t, hogy hamar tönkremegy ezekben a kés. Hát én nem szemetet szeretnék vásárolni, hanem valami olyat, ami ki is tart. De magasabb árkategóriákban is elég nagy a választék - pl. a Graef márka megbízható, vagy a felsőbb kategóriás DeLonghi-k? Egy darab nagynyomású eszpresszógépem van otthon, gyakorlatilag csak ahhoz szerenék darálni. Tudtok ajánlani pár elérhető és megbízható modellt? Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #13356 Írta: nikolett.kabdebon
nikolett.kabdebon válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Tisztelt cim! A facebookon kisorsoltak a kavefözöte, jelentkeznek a nyeremenyert. Koszonettel: Nikolett

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.470 másodperc