KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
7 éve 2 hónapja #13345 Írta: kaplaci
kaplaci válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok!
Segítséget szeretnék tőletek kérni használt karos gép vásárlásán gondolkozom.
Igény: erős ízes espresso és espresso machiatot iszunk a párommal. Semmi egyéb.
Kamionosként gyakran megfordulok olasz pályán és ők csinálják számomra az igazi kávét.
Kinéztem La Cimbali M31, de más készülék is érdekel.
Keret: 300-350

Szívesen vennék pár véleményt mielött kiadok ennyi pénzt, mi a használt karos gépek piacán egy esetleges jó gép.
Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #13346 Írta: kohalmif
kohalmif válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok! Szeretnék egy kávéfőzőt venni, max. 200e a keret rá. Mit szóltok a La Pavoni PID-hez? Mit érdemes venni ebben a kategóriában. Otthoni használat, napi 3-4, ritkán 8-10 adag, főleg presszó, néhány tejhabos ital az igény. Mostanában beleszerettem az újhullámos, spéci kávézók kávéiba, azt a gyümölcsös ízt szeretném elérni itthon. Köszi előre is a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #13347 Írta: Chuck
Chuck válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Kérem, segítsetek. Pihenésre kevés szemes kávét hoztam (aránytalanul több kávét iszunk, mint otthon). Velence 25 km-es körzetében (Fehérvár stb.) hol lehet kapni jó friss szemes kávét? 20-25 deka hiányzik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #13348 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Talán ez :
Presszó és Moka Kft
8142 Úrhida Petőfi S.u
www.mokambo.hu
www.mokambo.it
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Tulajdonos:

Dósay Tamás: +36209648559

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #13349 Írta: Chuck
Chuck válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Kőszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #13350 Írta: beller
beller válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok! Kaptam Ausztráliából egy Brevill BES840 típusú gépet. Tud róla valaki valamit? Külsőre elég jól néz ki van vízkőtelenítési figyelmeztetés és lehet állítani a kávé hosszúságot. Elég finom kávét főz, de még be kell állítanom hozzá a darálót. Eddig automatáva (Incanto) főztük itthon a kávét. Ez egy új világ nekem nem tudom érdemes e vele foglalkozni. Van valakinek véleménye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.783 másodperc