KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
7 éve 3 hónapja #13339 Írta: zoltán.debreceni
zoltán.debreceni válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok,
van-e valakinek LELIT PL72 WILLIAM daraloja?
Velemenyek?Jo tanacsok?

Koszonom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #13340 Írta: péter.kőmíves
péter.kőmíves válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Segítséget szeretnék kérni egy Krups 8108 kávéfőző darálójának beállításában!
Hiba az,hogy túl sokat darál! Úgy tudom,hogy beállítással lehet ezt korrigálni,csak a menetét szeretném megtudni! Előre is köszönöm a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #13341 Írta: Vlagyi
Vlagyi válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata vagy csak simán véleménye a Briel ES71A kávéfőzőről? Azt láttam, hogy megírták itt, amikor a Momenti elkezdte forgalmazni, de a neten nem igazán találok használható értékelést róla.
Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #13342 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó

Vlagyi írta: Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata vagy csak simán véleménye a Briel ES71A kávéfőzőről? Azt láttam, hogy megírták itt, amikor a Momenti elkezdte forgalmazni, de a neten nem igazán találok használható értékelést róla.
Köszi!

Hello ! Nem igazán jó gép, konstrukció az lett a verdikt korábban.
Egy másik kávés fórumról :
"Briel, made in Portugal). A TX10-es után nem lehet már minőségről beszélni, azt pedig 1985-ig gyártották talán.
Szóval röviden, tömören: ipari hulladék, ne vedd meg!"

A svájci "Turmix" gépekre hajaz ez a Briel, de sokkal gyengébb, rosszabb.
Próbálj meg egy Gaggia gépet beszerezni, azok jobbak SOKKAL !

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #13343 Írta: Vlagyi
Vlagyi válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Oké, köszi szépen! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #13344 Írta: creholnap
creholnap válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Szia, olvass utána alaposan, mielőtt döntesz. A mai új GC-t az acél bojler miatt, a régebbieket az alu miatt éri sok kritika.Többek ajánlották a Lelit gépeket. Nekem kb. 4 éves GC van, elégedett vagyok vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.508 másodperc