Kezdőlapkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

More
9 years 5 months ago #13309 by attila12345
Replied by attila12345 on topic Hagyományos kávéfőzők - társalgó
faema ennyire jó ,odrey nancy? a régi primo gaggiához képest milyenek?

Please Bejelentkezés or Create an account to join the conversation.

More
9 years 5 months ago #13310 by sztorok
Replied by sztorok on topic Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Jobbak. Csak réz bojlerest szabad megvenni abból is (lehet hogy csak Faema Family-ből van alu?). A Gaggia alu bojleres.

TörökSzabi

Please Bejelentkezés or Create an account to join the conversation.

More
9 years 5 months ago #13311 by attila12345
Replied by attila12345 on topic Hagyományos kávéfőzők - társalgó
akkor a nancy ,odrey lenne a legjobb választás?
kettő között mi a külömbség?

Please Bejelentkezés or Create an account to join the conversation.

More
9 years 5 months ago #13312 by sztorok
Replied by sztorok on topic Hagyományos kávéfőzők - társalgó
A Silvia, meg ez a kettő azonos belül. Van OPV, 3 járatú, réz bojler. Külseje más.

TörökSzabi

Please Bejelentkezés or Create an account to join the conversation.

More
9 years 5 months ago #13313 by attila12345
Replied by attila12345 on topic Hagyományos kávéfőzők - társalgó
találtam egy gaggia evolucionét 40.000 garanciával

Please Bejelentkezés or Create an account to join the conversation.

More
9 years 5 months ago #13314 by sztorok
Replied by sztorok on topic Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Az nem olcsó...

TörökSzabi

Please Bejelentkezés or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.540 seconds