KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
7 éve 5 hónapja #13303 Írta: lászló.harman
lászló.harman válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Üdv,
boldog tulaja lettem bialetti brikka 2-nek, viszont a youtube-on látott videókon amikor elkészül a kávé, akkor a szelep hirtelen felugrik és egyszerre kihabzik a kávé, de nekem meg folyamatosan folyik ki a szelepen (nem pillanat szerűen mint az említett). készülékkel van baj vagy velem?

ui:. remélem nem egy elcsépelt témát pedzegetek, keresőben ilyen hozzászólással nem találkoztam

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #13304 Írta: attila12345
attila12345 válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok! Kávégépet szeretnék venni, a kiszemeltek gaggia classic, rancillio silvia , pavoni stb.
nekem viszonylag kicsi és megbízható gép kell, amit könnyű szervizelni ,ill. tudtok-e jó szervízt ajánlani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #13305 Írta: sztorok
sztorok válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Szia! Gaggia Classic, rancillio silvia , pavoni ezek jók. A Silvia (Nancy, Audrey) (Faema Family) jobb, mint a Classic. Qucik Mill 0800, 0625, 0650 is jó gépek. Az új classicot (2015, 2016) nem is szabad megvenni. A Pavoni az más: karos=menő, 1 kávét lehet vele jól lefőzni. Sokat írtak itt már róla. Nekem Pavonim nem volt.

Ja, szerviz. Ezeket nem nagyon kell szerelgetni, ha kell, akkor meg mindent megkapni hozzájuk, a Pavonihoz talán nehezebben. drágábban (külföldről).
A vízre kell figyelni, hogy lágyat tegyél bele.

TörökSzabi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #13306 Írta: attila12345
attila12345 válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Ja igen , fontos hogy viszonylag gyorsan bemelegedjen, esetleg olyon kategória hogy cimbali junior?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #13307 Írta: sztorok
sztorok válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Az tuti gép, de 30-40 perc kell neki. A Quick Mill (QM) a leggyorsabban bemelegedő gép.

TörökSzabi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #13308 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Thermoblokkos QM (Quick Mill) gépet vadász le, azok hamar bemelegednek.
QM 0650, stb.

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.526 másodperc