KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
15 éve 5 hónapja #127 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?
[answer author=admin link=topic=163.msg651#msg651 msg=651][/answer]
Igen, ezek kifejezetten jók egy irodába. Vagy akár egy nyaralóba is. Ilyen árakkal nem versenyképesek az automaták, amik ezek szerint nem is főznek jobb kávét, és a készülék meg az üzemeltetési költségek is magasabbak. Végül is be lehetne vele törni, de szerintem olyan szűk a hazai piac, hogy nem tudom sikerülni fog-e.
Amúgy összemérted a másik fajta kapszulát ezével ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #128 Írta: admin
[answer author=Monyesz link=topic=163.msg668#msg668 msg=668][/answer]

Nem, mert sehol sem találtam a neten méretet.

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #129 Írta: paljoc
paljoc válaszolt a következő témában: Re: Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?
Hali!

Nekem 2 hónap alatt két értékelhető mintám lett a tejhabból. Viszont stabilan megy a mikrohabkészítés, cukor simán megáll rajta, csak ritkán önthető! Általában két kapuccsinot csinálok, a második öntés szokott jobb lenni, mert az elsőnél lejön a kemény hab nagyja!

Catler ES9010 Dual Boiler-AeroPress-Iwaki Cold drip-Mazzer Super Jolly-Catler CG 8030 Smart Grinder Pro-Gene Café roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #130 Írta: admin
[answer author=paljoc link=topic=163.msg675#msg675 msg=675][/answer]

Szuper! Örülök, hogy itt is látlak ;)
Tervben van egy ilyen próba, hogy mit tud egy hagyományos karos gép podos adapterrel, a rendes podoshoz képest.

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #131 Írta: admin
[answer author=paljoc link=topic=43.msg674#msg674 msg=674][/answer]
Ügyes vagy! Én mintát ugyan nem öntök, és a brasiliával tejhabot sem tudok csinálni, de a kis martelloval csináltam olyan spéci tejhabot, hogy csak na :)

Megjegyzem, hogy az összes "házi" kávéfőzővel legyen az podos, vagy karos simán ment, de ez a nagy dög brasilia kifogott rajtam. Most azzal főzöm a kávét (mert azt brutál jót főz), és egy másik géppel meg csinálom a tejhabot :D

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #132 Írta: admin
[answer author=paljoc link=topic=163.msg675#msg675 msg=675][/answer]
Ízre, minőségre milyen volt?

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.490 másodperc