KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
15 éve 5 hónapja #121 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Re: A kedvenc kávém
[answer author=blaze link=topic=46.msg50#msg50 msg=50][/answer]

Ezt a kapuczinert nem ismerem, de lég sok jó kávét ittam én is. Még igazi nagy kedvenc nem alakult ki, ahhoz még idő kell, de tetszettek amiket teszteltünk, ezen kívül bejött nekem is a molinari, manuel.

Nagyon sok teszt várható. A teljesség igénye nélkül: pascucci, mokambo, lamborghini, molinari, bristot...stb.

Hamarosan jönnek a podos tesztek is.

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #122 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: A kedvenc kávém
[answer author=admin link=topic=46.msg609#msg609 msg=609][/answer]
ha van ra lehetoseged akkor mindenkeppen rendelj a kapucziner-tol kavet.
a PALERMO ARANYA kevereket nagyon ajanlom.  :-*
szallitanak postan is es jo aron lehet venni a kavet toluk : nezd meg a weboldalukat  ::)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #123 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Re: A kedvenc kávém
[answer author=blaze link=topic=46.msg613#msg613 msg=613][/answer]

Rendben majd kipróbálom ;)

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #124 Írta: admin
Ami a martello-s cikkből kimaradt, hogy a tejhabosítás annyira egyszerű, hogy az már vicc. Gyakorlatilag elrontani sem lehet. Nagyon kellemes kis tejhabot készítettem vele, ami sajnos a brasiliámmal még mindig nem akar összejönni :)

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #125 Írta: blaze
[answer author=admin link=topic=163.msg647#msg647 msg=647][/answer]
de a kave viszont abbol jobb  ::)

1:1

majd csak sikerul abbol is

en ma reggel a Gaggia-val ujbol brutal jo tejhabot csinaltam
mar "csak" szepen formazni kene tudni vele :) 
per pill eleg nonfigurativ alakzatok jonnek csak ossze semmi szep  :-*

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #126 Írta: admin
[answer author=blaze link=topic=163.msg649#msg649 msg=649][/answer]

Ez így van, benne is van a cikkben, de a kis gépnek elvitathatatlan az ár/érték aránya.
Úgy gondolom, hogy ennek is megvan a helye a palettán.

A friss darálás+jó kávé+jó főző kombinációt egy jódarabig nem lehet még megütni. De sok helyen erre nincs idő, vagy lehetőség, és erre tökéletes a kapszulás rendszer vagy a pod.

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.470 másodperc