KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
15 éve 5 hónapja #115 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: A kávétesztek eredményeinek megvitatása
igen, a marcipános, mandulás íz általában akkor jön előtérbe, ha jó a hőstabilitás a csapolás alatt.
mennyi a nagy Brasilia felfűtési ideje? arra gondolok, amikor már ilyen jó kávét ad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #116 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: A kávétesztek eredményeinek megvitatása
[answer author=SiD link=topic=190.msg588#msg588 msg=588][/answer]
kicsit OFF  :P

nalam amiota raszoktam, hogy 20-30 percig hagyom a Gaggia-t felfuteni jobb espresso kavek jonnek le :)
es a gozoles is konnyebb, kivalo tejhabot keszitek fel perc alatt 1,5%-os tejjel  ::)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #117 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Re: A kávétesztek eredményeinek megvitatása
[answer author=SiD link=topic=190.msg588#msg588 msg=588][/answer]

Nagyjából 30 perc körül van. Mielőtt főzők, lehúzok még 2 csésze vizet, úgy hogy felteszem a szűrőkart. Komolyan mondom, hogy rossz kávét még nem főztem vele :) .

Ami feltűnt, hogy a pascuccinál ami a tesztben szerepelt nálam egyszer sem jött elő semmilyen savanyúság sem. Egy baj van csak a brasiliával, hogy nem egy kicsi darab :) .

Erőteljesen gondolkodom, hogy betegyek helyette egy gaggiát...

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #118 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Re: A kávétesztek eredményeinek megvitatása
[answer author=blaze link=topic=190.msg591#msg591 msg=591][/answer]

A másik bajom a brasiliával, hogy képtelen vagyok vele normális tejhabot készíteni, mert kb 5 másodpercem ha van rá :D

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #119 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: A kávétesztek eredményeinek megvitatása
[answer author=admin link=topic=190.msg599#msg599 msg=599][/answer]
haha  ;D

egyebkent nekem nem volt a pasucci savanyu... multkori mokambo sokkal savanyubb volt nalam  :o

gaggia jo, csak ajanlani tudom.  en anno kettot vettem a miramax-tol egyet magamnak plusz az ugyvedunknek.  teljesen jo gep es korrekt aron van.
beszelj miramax-szal : tuti adnak jo aron neked is :) :)
ezzel jol es konnyen lehet tejhabot kesziteni  8)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #120 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: A kedvenc kávém
Szerintem nagyon sok jó kávé van !
És nem is mindig a nevesebbek közül jön egy nagyon jó ízű, erre jó példa a Mambo. Nálam az az igazán jó kávé az, amit időről-időre visszakívánok: Mambo, Bristot Bar Espresso, Lucaffe Piccolo&Dolce, kapucsínónak a Bonomi Blu...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.646 másodperc