KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók

Több
11 éve 1 hónapja #13 Írta: wander
wander válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Tegnap újra írtam privit, de ha ez sem megy át, lécci dobj egy mailt, (adatlapomon publikus) mivel érdekelne a hirdetésed.

szigetbecse írta: Szia Wander!
Nem jött át semmi konkrét üzenet tőled.
Üdv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14 Írta: Gázos Sanyi
Gázos Sanyi válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
engem érdekelne az őrlőd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #15 Írta: Giuseppe
Giuseppe válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók

lali.hu írta: Eladó egy Rancilio MD50 ipari daráló, szép állapotú, rendbe rakva, új késekkel. 38e.
rancilio.fotoalbum.hu/

hetven21nyolc 305hét


Üdv!
Minden méltóságomat megőrizve kijelentem, hogy engem kicsit érdekel az őrlő, küldtem emailt a fotóalbumban lévő címre.
Uff.

Rancilio L6 - Iberital Challenge - Bialetti Mini Express - Hario Mini Mill

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #16 Írta: Spinner
Spinner válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Eladó max háromszor használt, gyakorlatilag újnak mondható Nuova Simonelli Oscar tip kv főző.

Két szűrőkarral.

A víztartály fedél müa ajtó hiányzik, de nem befolyásolja a működésben.( még keresem lehet meglesz)
Ár: 100.000 Ft
Képek az aktuális gépről készültek.
06209410018
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #17 Írta: Forester
Forester válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Érdeklődnék a kávéfőző áráról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #18 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Hagyományos kávégépek, kávéfőzők, darálók
Engem érdekelne ez a G-kar.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.309 másodperc