KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

SiD Eszpresszó Garázs

Több
9 éve 1 hónapja #883 Írta: spencer
spencer válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Szia SiD!
Ha jól tudom, régebben vállaltál Gaggia Classic-ba PID beszerelést. Csinálsz még ilyet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 napja #884 Írta: nikicske
nikicske válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Engem is érdekelne, szinten gaggia classic:)

Gaggia Classic , Eureka Mignon, Compak K3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #885 Írta: gergely.péter
gergely.péter válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Szia SID!
Átalakított Gaggia EVO vízkőtelenítésében vagyok nyakig. Elakadtam a felső kosártartó közepén lévő "pogácsa" kiszedésénél. Hogy lehet kibányászni?
A neten talált leírások szerint egy csavarhúzóval, esetleg néhány kalapács ütéssel lepattintható az alumínium pogácsa az acél kosártartóból, de az enyémnél úgy össze vannak gyógyulva, hogy ez nem elég.
Várva javaslatodat,
üdv!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #886 Írta: Joffy
Joffy válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy szeretném pid-eltetni a Nouva Simonelli Oscar II. gépemet, és ezzel kapcsolatba kihez tudnék fordulni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #887 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
talán érdemes lenne fragola vagy simi felhasználókat megkeresnek a prohardver kávéfórumán. egyébként HX gép pideltetése sok mindenre nem jó. kényelmesebb lesz a használta, kiváltja a nyomáskapcsolót.

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #888 Írta: firex75
firex75 válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
Szia
Gaggia Baby Caffitaly áttalakítása kapszulás rendszerről megoldható? nagy munka ? Vagy nem érdemes foglalkozni vele?
Tamás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.394 másodperc