KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Luigi gépműhelye

Több
15 éve 1 hónapja #37 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Valahogy így fog kinézni. Csak lazán összeraktam, megnézni, hogy hány csavar és cső marad ki, de végül mindennek sierült helyet találnom.  ;D Na meg látom,hogy hol nem okés valami, ne kelljen hatszor menni az expolygonba egy tömítésért, alkatrészért, bla-bla.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #38 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
OFF

Na mi van... randa rajta valami, hogy senki nem riszpektel?  ;D  ;D  ;D

ON

Holnap megyek az expolygonhoz beszerezni a tömítéseket. Remélem a hétvégére már brümmögni fog. Utána jöhet a kasztni rendberakása. Bár a festéshez nem ártana ha jó idő lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #39 Írta: jobog
jobog válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye

Jó vastag anyagból van a váza, nem orosz gyártmány véletlenül?  :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #40 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=jobog link=topic=302.msg4178#msg4178 msg=4178][/answer]
Ja, ezen én is meglepődtem. Gondolom egyszerűbb volt azokból a konzolokból ezt "kis" Practicalt is összerakni, mint a nagyob testvéreit.
Bár ahogy elnézem a gép súlyának majd fele a váz. :-D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #41 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg4091#msg4091 msg=4091][/answer]
Húh, ez továbbra is nagyon tetszik ! Csillog villog minden rajta. ;D

A külső festést én a helyedben ott csinálnám, ahol SiD szokta. Feltéve ha nem valami drága mulatság az...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #42 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Monyesz link=topic=302.msg4183#msg4183 msg=4183][/answer]
Nem kell olyan sokat fújni rajta, csak a barna részeknek a felét. Ahhoz elviszem egy szakboltba, és kevertetek ki pont olyan színt. Van a szüleimnél kompresszor, és fényezőpisztoly. Fújtam vele már párszor, és nem sikerült rosszul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.166 másodperc