KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Luigi gépműhelye

Több
14 éve 2 hónapja #151 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=335.msg15215#msg15215 msg=15215][/answer]
de kar... holnap be tudtam volna menni  ::shit
na majd legkozelebb  >:D

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #152 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Uppp!  :D


Nemár' csak Sid garázsa pörögjön!

Épp egy kétkaros CMA Rio-val szívok. A gép 58-as szűrőméretű. A hőcserélő csak az egyik oldalról nyúlik a kazánba, amire közvetlenül rá van csavarozva a főzőfej.  Az összerakást nehezíti, hogy nem nagyon fotózgattam szétszedés előtt, és kb. 2* annyi rézcső kering benne, mint egy normális gépben. Csőcsatlakozás csatlakozás hátán.

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #153 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg27492#msg27492 msg=27492][/answer]
A kasztni fel lesz csiszolva, talán polírozva is, így szinte meg fog egyezni a ma gyártott modellek kinézetével! Be még csak egy pillanatra kapcsoltam szétszedés előtt, hogy megnézzem működnek rajta rendesen -e a funkciók. Majd kiderül, hogy mit tud, remélem a Tóth Sanyinak nem volt ilyen típussal negatív tapasztalata. :-) Szétszedve egyébként aminek benne kell lennie egy gépben az benne van, ez a hőcserélős megoldás aggaszt egy kicsit.

Ha ez kész, folyt köv. egy Faema Due digital-lal!  ;D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #154 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
a hőcserélők fixen be vannak forrasztva a bojlerbe?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #155 Írta: paljoc
paljoc válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg27495#msg27495 msg=27495][/answer]
"remélem a Tóth Sanyinak nem volt ilyen típussal negatív tapasztalata. :-)"

Ha volt, akkor se aggódj. Én is túléltem a Bezzera hőcserélő vízkőtelenítését és még a gatyám sem kellett felkötni hozzá olyan egyszerű volt.  ;) /aztán lehet hogy csak azért, mert nem is volt vészesen vízköves  ::rohog::/

Catler ES9010 Dual Boiler-AeroPress-Iwaki Cold drip-Mazzer Super Jolly-Catler CG 8030 Smart Grinder Pro-Gene Café roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #156 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg27495#msg27495 msg=27495][/answer]
Hova lesz ez a sok gép ? Mindjárt egy egész kávézóláncot nyitsz meg ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.207 másodperc