KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 2 hónapja #9445 Írta: rolikacsa
rolikacsa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv Mindenkinek!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget aki hozzájárult válaszával a probléma megoldására.Az átfolyásmérő volt a hibás.Mostmár tesztmódban is folyamatosan villog a zöld felkiáltó jel.Légtelenítettem, azóta tökéletesen teszi a dolgát.Köszönöm még egyszer.

Legyetek jók

Roli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #9446 Írta: Balogtibi
Balogtibi válaszolt a következő témában: jura ENA mikro
Szevasztok
Van nálam egy Jura Ena mikro 1 kávégép,most raktam össze központi egységét és az alsó végponton iszonyatosan kerreg a KPE. Olyan mindha az alsó végállás nem lenne .Felsön szépen átvált. Merre keressem a hibát ? ilyennel még nem találkoztam.
Köszi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #9447 Írta: papzi
papzi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Philips/Saeco Minuto gép daráló motorja hangos. Egyre hangosabb. Napokban vettünk lányomnak egy 5000-es szériájú Philipset, ami szerintem tök ugyanez, csak kicsit más a vezérlése. Felidézte bennem az én gépem újkori csöndességét... Lehet ezzel valamit kezdeni (a motor cseréjén kívül)?

Philips HD8834/09 Minuto
DeLonghi Pronto Cappuccino (ESAM3600)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #9448 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Szia. A mellékelt képen bekarikáztam a daráló motoron azt a részt ami szerintem felelős a hangjáért. Ha ott nem passzol az illesztés, jobbra balra tud mozogni akár 0,5mm is akkor berezonál és hangos lesz. Annak is kis fülecskéknek fognia kell a motorházat különben zörögni fog.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #9449 Írta: papzi
papzi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Megnézem. Ha jól emlékszem, a legutóbbi nagytakarításnál már mintha láttam volna, hogy ott van egy kis mozgás, nem gondoltam, hogy ez okozhat ilyet. Mivel ezt sajtolták (nyilván géppel), amit nem tudok produkálni, mivel lehet javítani? Valamilyen ragasztó, tömítő anyag?

Philips HD8834/09 Minuto
DeLonghi Pronto Cappuccino (ESAM3600)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #9450 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Én nem ragasztottam. Egy szélesebb csavarhúzó vagy dorni + kalapács! Óvatosan kell nehogy nagyobb kárt okozzunk. Fel kell fektetni a motorház alját és úgy ütni nehogy valami törjön deformálódjon. Próbáld meg azokat a kis füleket jobban ráhajlítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.827 másodperc