KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 2 hónapja #9433 Írta: hondamann
hondamann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia, a csepptálca kivételét érzékeli? Esetleg vedd ki az elemet a vezérlőegységből pár percre, de ahhoz szét kell szedni a gépet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #9434 Írta: László.Endrődi
László.Endrődi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok "kávégépesek!!
Segítséget, illetve tippeket szeretnék kérni az alábbi problémára:
Saeco Talea Ring. A darálóról letörött az átvezető tölcsér és - ameddig még ment a gép - teledarált mindent kávéval. Aztán persze megállt. A nejem elmondása szerint - mert ő használta a gépet - még "barnaszagot" is érzett.
Semmi gond - gondoltam - szétszedtem a gépet és a darálót, kipucoltam és (24 Volttal) ki is próbáltam a darálót. Aztán összerakom a gépet és még mindig darálóhibát jelez. Tesztmódba lépve sem indítja a darálót. Töröltem a tárolt hibakódokat is és öt másik darálót (ennyi van itthon) is kipróbáltam, de az eredmény ugyan az. Amúgy a gép működne, mert darált kávéra állítva végzi a dolgát.
Igazából arra gondolok, hogy valahol "besült" a hiba az agyába és hiába szüntettem meg, nem akarja ezt tudomásul venni.
Lehet valahogy resetelni az agyát? Vagy valami elkerülte a figyelmemet??
Köszönettel!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #9435 Írta: Mazi
Mazi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. Ha kiveszem azt érzékeli, mert egyből hiányolja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #9436 Írta: Robee
Robee válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Tudnátok nekem segiteni?
Van egy Incanto de Luxe gépem.
A baja az ,hogy a kpe nem az alaphelyzetben áll meg.
Selftestet megcsinálja de túlmegy a jelölésen egy kicsit.
Néha ezért a központi egységet nehéz kivenni. Olyan mintha a motor szabadon futással állna le. Tip33 és zener cserélve volt mert elszállt. De már előtte sem pozícióban állt meg.
Mi lehet a probléma?
Végállás mikrokapcsolók jók.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #9437 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdvözlet Mindenkinek! Delonghi magnafica gépnél, ha a kávéerősség max.-on van de nem ártana még, ha darálna hozzá, akkor lehet valamit trükközni. Az örlemény jónak tűnik! Köszönettel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #9438 Írta: rolikacsa
rolikacsa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv Mindenkinek!

Van egy Saeco odea go kávéfőzöm!Sajnos nem főz kávét.Tesztüzemmódban minden funkció működik külön külön.Örlő motor is megy, gőzcsapon is folyik a víz, kávéadagolónál is folyik a víz ha kpe-t felső állásba állítom.De újraindított állapotban csak megmozdítja a kpe aztán gyors villogásba kezd.Gőzcsapon tudok engedni egy fél pohár forró vizet de nem sokáig leáll, újranyitom újra jön egy félpohárnyi.Mi lehet a hiba oka?Felkiáltójel gyors villogásba van bármit csinálok.Mi lehet a baja?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.445 másodperc